Дитячі осінні черевики Memo - тепло, зручність і ортопедичні властивості

03-10-2019
Дитячі осінні черевики Memo - тепло, зручність і ортопедичні властивості Babyfoot

Період зміни температури, осінніх дощів завжди пов'язаний зі зміною взуття. Наші співробітники та клієнти, вибираючи взуття для своїх дітей, звертають увагу на матеріали і дизайн черевиків. При цьому вони знають, як важливо, аби конструкція взуття допомагала розвитку дитячих ніжок.

Усім цим потребам відповідає дитяче ортопедичне взуття Мемо, тому ми вважаємо його ідеальним вибором для осені. Хочемо поділитися з вами перевагами осінніх черевичків Мемо. Вони представлені кількома колекціями і підходять дітям різного віку.

Сухість і тепло

Вибираючи взуття на холодний сезон, ми в першу чергу звертаємо увагу на матеріал. Дощ і холодний вітер - супутники осінньої погоди, тому ми повинні бути готові до них. Все ортопедичне взуття Мемо виготовлене з натуральної козячої шкіри, є і моделі з натурального нубуку - обробленої шкіри. Можете бути впевнені у тому, що ніжки дитини будуть захищені від холоду у взутті Мемо. У виробах з натуральних матеріалів ноги набагато менше потіють. Щоб уникнути натирання у зоні щиколотки, тут є додатковий шар з м'якої піни. Підошва досить товста, аби перешкоджати волозі та холоду.

Зручні черевики для осінніх прогулянок та ігор на свіжому повітрі

Ігри з листям і каштанами можуть тривати годинами, а діти в цей час найменше повинні думати про своє взуття. Черевички Мемо були розроблені таким чином, аби пристосуватися до ноги дитини і не заважати її природним рухам. Широкий носок не здавлює пальчики, підошва згинається в 1/3 частині взуття, має каблук Томаса. Незважаючи на те, що взуття Memo має ортопедичні властивості і разом з устілками використовується для усунення деформацій, дитина у ньому почувається комфортно.

Мама і тато звертають увагу на користь взуття, дітям цікавий дизайн. Дитяче ортопедичне взуття Мемо задовольняє обидва ці бажання. Тому ми будемо раді, якщо ви зі своїми школярами та дошкільнятами захочете заглянути в каталог інтернет магазину Світ Здоров'я. Тут представлене дитяче ортопедичне взуття для будь-якої погоди!

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук