Догляд за похідним і робочим взуттям: видаляємо бруд, запах, захищаємо від вологи

05-12-2019
Догляд за похідним і робочим взуттям: видаляємо бруд, запах, захищаємо від вологи Babyfoot

Трекінгові і робочі черевики краще протистоять бруду і пошкодженням, ніж звичайні кросівки. Але вони не захищають від поту, запаху і бактерій. Щоб ноги були здоровими, варто регулярно чистити і сушити таке взуття.

Бруд та бактерії

Після піших походів, прогулянок, роботи у складних умовах на взутті накопичується пил і бруд, залишки піску, гальки. І хоча міцні черевики захищають ноги від ударів і мають продуману конструкцію для комфорту при ходьбі, на них можуть залишитися шкідливі бактерії. Залишки бруду на підошві нерідко містять бактерії, які викликають шлунково-кишкові захворювання, респіраторні інфекції та т.п. Тому вдома важливо повністю чистити взуття, приділяючи достатньо уваги підошві.

Піт і запахи

Ноги природним чином потіють, коли ви носите похідні або робочі черевики - вони мають хорошу ізоляцію для захисту від холоду. На жаль, у результаті це зменшує повітряний потік і затримує тепло, яке викликає піт і неприємні запахи.

Піт забезпечує ідеальні умови для розмноження бактерій, що у свою чергу викликає подразнення шкіри, грибкові захворювання. Боротися з такою неприємністю будуть гігієнічні процедури, регулярне чищення устілок і внутрішньої частини взуття. Щовечора вологі черевики потрібно добре висушити. Пам'ятайте, що виробники і майстри взуття не радять використовувати для цього обігрівальну техніку, щоб не деформувати і не пересушувати матеріал ваших черевиків.

Людям, які шукають способи усунути проблему сильного потовиділення, пропонуємо зазирнути в наш магазин і оцінити гігієнічні устілки та дезодоранти, антибактеріальні засоби для взуття. Ними швидко і легко користуватися, вони були створені спеціально для вирішення таких завдань.

Як чистити похідні і робочі черевики

Пропонуємо вам три кроки, з якими догляд за взуттям не займе багато часу і дозволить продовжити термін її носіння.

Крок 1. Видаляємо пил,бруд, дрібні камінці

Це найкраще зробити за допомогою щітки, оскільки її дрібні волоски будуть проникати у важкодоступні місця. Там найчастіше накопичується бруд. Якщо у вас є можливість завести собі додаткову щітку спеціально для усунення бруду на таких черевиках, вона стане практичною і корисною покупкою. Не забудьте захистити підлогу від бруду, якщо чистите взуття у приміщенні.

Для вологого чищення є засоби, які додатково піклуються про взуття - зберігають його структуру і повітропроникність. Для повсякденного, робочого і туристичного взуття ми радимо нашим клієнтам такі продукти, як Mountval Gel Cleaner і Mountval Shampoo. Вони легкі у використанні, універсальні, флакон можна брати з собою в туристичний похід або робочу поїздку. Вам не знадобиться вода - засіб достатньо нанести на взуття і через кілька хвилин видалити вологою тканиною. Засоби підходять для шкіряних, замшевих, мембранних виробів.

Крок 2. Щоб шкіряне взуття було у хорошому стані, йому потрібен живильний засіб

Як тільки ви позбудетеся залишків бруду, потрібно подбати про поверхню взуття. Також періодично варто стежити за тим, щоб вчасно усувати потертості і знебарвлення, якщо взуття зроблене зі шкіри. На ринку представлені креми, гелі, бальзами, жири для шкіри, які захищають її від тріщин і роблять гладкою. Щоб отримати гарний результат, наносите такі засоби круговими рухами.

Хоча шкіра - один з найдовговічніших матеріалів для взуття, вона піддається найбільшим деформаціям, якщо ви багато рухаєтеся. Дуже часто страждає задник взуття, на ньому з'являються заломи. Аби взуття тримало форму, можна розмістити всередину м'який папір або купити кедрові формотримачі. Вони ідеально підійдуть, якщо ви носите шкіряні черевики, оскільки дають відразу кілька переваг: мають приємний кедровий запах і вбирають вологу.

Крок 3. Обробляємо взуття захисним просоченням

Якщо взуття постійно контактує з вологою, його знос приходить набагато швидше. Тому виробники створюють просочення для захисту взуття від вологи. Взуттєві майстри радять обробляти такими спреями-просоченнями нове взуття, щоб воно служила довше.

На сайті Бебіфут ми збираємо і поповнюємо асортимент косметики для різних видів взуття. Тому будемо раді підібрати потрібні засоби, щоб турбота про черевики не відбирала у вас зайвий час і приносила бажаний ефект.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук