Блог- page 7

07-11-2014
 
25-10-2017
Демісезонне дитяче взуття бренду Memo - переваги і особливості Babyfoot

Демісезонне дитяче взуття бренду Memo - переваги і особливості

Вибір демісезонного взуття для дитини - важлива подія, адже від цих виробів, як і від демісезонного одягу, залежить самопочуття дитини в холодний період, її комфорт, безпека і здоров'я.

24-10-2017
5 важливих моментів, які потрібно враховувати при виборі дитячого взуття Babyfoot

5 важливих моментів, які потрібно враховувати при виборі дитячого взуття

Формування дитячих ніг повинне відбуватися в безпечному та комфортному взутті. При виборі взуттєвих виробів ми орієнтуємося на досить велику кількість критеріїв, починаючи з матеріалу і закінчуючи розміром і дизайном. Перед покупкою нової пари варто розглянути моменти, які будуть важливими як з точки зору практичності, так і максимальної користі для...

23-10-2017
Чому так важливо обирати для своєї дитини правильне взуття? Babyfoot

Чому так важливо обирати для своєї дитини правильне взуття?

Ноги дитини дуже делікатні і ніжні. При цьому ростуть вони доволі швидко, а нам залишається лише відслідковувати їх розвиток і час від часу вибирати зручні взуттєві вироби для малюка.

20-10-2017
Як правильно визначити розмір дитячих ніжок? Babyfoot

Як правильно визначити розмір дитячих ніжок?

Вибір дитячих черевичків «на око» - погана ідея. Про це знають усі турботливі батьки. Окрім того, темпи розвитку ніжок малюка доволі серйозні, і питання щодо покупки нової пари взуття виникає часто. Для того, аби обрати ідеальну модель для свого чада, варто не забувати регулярно контролювати збільшення розміру його стоп. Як правильно це робити?

09-10-2017
Розвиток дитячих стоп: про що варто подбати батькам? Babyfoot

Розвиток дитячих стоп: про що варто подбати батькам?

Ми турбуємося про зір, навички спілкування, харчування наших малюків, проте, давайте не будемо забувати про їх ніжки, що так швидко розвиваються.

06-10-2017
Перші прогулянки малюка: яке взуття йому потрібне? Babyfoot

Перші прогулянки малюка: яке взуття йому потрібне?

Коли малюк навчився ходити, настає час перших прогулянок на свіжому повітрі. У цей період батьки особливо уважно ставляться до вибору одягу і взуття. Останнє повинне підходити за певними критеріями, щоб забезпечити дитині хорошу підтримку і відчуття комфорту.

05-10-2017
5 простих способів покращити здоров'я дитини Babyfoot

5 простих способів покращити здоров'я дитини

Турботливі батьки завжди цікавляться новими способами вдосконалити якість життя своєї дитини, забезпечити всі можливості для її фізичного та інтелектуального розвитку. Наводимо нижче прості, але ефективні способи, які дозволять підтримувати здоров'я і гарний настрій у дитини.

04-10-2017
Важливі критерії при виборі нової подушки Babyfoot

Важливі критерії при виборі нової подушки

Якщо якість Вашого сну помітно погіршилася, а вранці через стару подушку болить шия, не варто відкладати покупку нової подушки - важливого і корисного аксесуару для хорошого сну.

03-10-2017
Що потрібно знати про зберігання дитячого взуття? Babyfoot

Що потрібно знати про зберігання дитячого взуття?

Для того, щоб під час активності дитина відчувала себе комфортно і впевнено, необхідно вибирати якісне взуття. Батькам не потрібно розповідати про те, що хороші вироби мають свою ціну, адже при цьому вони відрізняються відмінним опрацюванням до самих дрібниць. Щоб зберегти в хорошому стані улюблені черевики або туфельки, слід дотримуватися певних правил.

02-10-2017
Вибираємо дитяче взуття для важливих заходів Babyfoot

Вибираємо дитяче взуття для важливих заходів

Щоденна форма одягу людини будь-якого віку передбачає перш за все зручність і комфорт. Те ж стосується і взуття. Але для особливого приводу ми звикли вибирати особливі речі. Як обрати красиве взуття до святкової сукні чи костюму малюкові, дошкільнику і учню?

Show another 10 page
Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук