Для дітей із ДЦП

Ортопедичне взуття Memo для дітей з ДЦП

Колекція Memo Active створена для маленьких і великих пацієнтів з певними дефектами стопи, для дітей з ДЦП. Спеціальна форма взуття, укріплений задник і додатковий ремінь забезпечують правильне функціонування і корекцію дефектів.

Діагноз ДЦП у дітей зобов'язує використовувати стабілізуюче ортопедичне взуття при таких деформаціях стопи як плоско-вальгусна або плоско-варусна. За допомогою ортопедичного взуття усувається контрактура, вона попереджає розвиток деформації стопи, з її допомогою розвиваються рухові навики, виробляється правильна хода.

У дітей з таким діагнозом знижений тонус м'язів, вони пізніше ровесників починають сідати, повзати або ходити. Внаслідок цього гіршає жвавість суглобів, що може послужити причиною деформацій ніг. Ортопедичне взуття для дітей з ДЦП забезпечує фіксацію гомілки і стопи в правильному положенні, полегшує пересування, сприяє поліпшенню фізичного стану ніг.

У таких випадках рекомендуємо ортопедичне взуття Memo Sprint і Memo Basic. Ортопедичне взуття добре фіксує ногу липучками або шнурками. Важливим є те, що взуття виготовлене з натуральних матеріалів - воно не так сильно деформується в періоді використання. Підошва ортопедичного взуття стійка і жорстка, що не дозволяє суглобам перехилятися, а зв'язкам сильно розтягуватися. Задник – високий і жорсткий. Також у взутті присутній жорсткий носок, щоб уберегти пальчики дитини від можливих травм. Враховуючи такі характеристики взуття Memo для дітей з ДЦП, ніжки вашого малюка будуть в комфорті і безпеці

СезонЛіто Розмір взуття30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 Бренд, виробникMemo (Польща) Країна виробникПольща
СезонВесна-Осінь Розмір взуття30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 Бренд, виробникMemo (Польща) Країна виробникПольща
Огляди
Написати відгук
Фильтры товаров
Розмір взуття
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 3200грн
  • 4100грн