Easy Lace

Easy Lace

Easy Lace

Charles Birch Group - це сімейний бізнес, заснований в 1965 році Еріком Вілсоном. На сьогоднішній день - провідний британський постачальник в сфері роздрібної торгівлі, що спеціалізується на виробах з догляду, ремонту за взуттям, також створює годинники, гравірувальны подарунки, нагороди, гаманці, шкіряні ремені, палиці, інші продукти, пропонує додаткові аксесуари до них.

Якість даних виробів вже високо оцінили європейські покупці, тепер ця можливість є і в Україні.

Серед пропозицій взуття і взуттєвих виробів на Babyfoot ви знайдете силіконові шнурки цього представника. Силіконові шнурки Easy Lace відомі своїми відмінними якостями по всьому світу. Вони служать набагато довше звичайних шнурків. Щоб добре зафіксувати ногу з цими шнурками, потрібно закріпити їх у взутті тільки один раз. Шнурки, що не розв'язуються і легко очищаються за допомогою звичайних серветок, стали затребуваними серед людей різного віку і любителів абсолютно різного взуття.

Ми дуже раді можливості пропонувати нашим покупцям саме ці вироби європейського виробництва. Сподіваємося, ви оціните їх переваги і будете із задоволенням користуватися даними аксесуарами не один рік. Асортимент силіконових шнурків Easy Lace різноманітний і приваблює покупців своєю колірною палітрою.

Ціна

грн  –  грн

  • 220грн
  • 270грн