Фарби для взуття

Фарба для взуття - Kaps, для: гладкої шкіри, замші та нубуку

Будь-яке взуття з часом зношується, втрачає свій насичений колір. Якщо ваші улюблені туфлі втратили колишній лоск, але зберегли міцність своєї конструкції, їх поверхню можна заново пофарбувати. Фарба для взуття усуває сліди зносу: тріщини, потертості і плями. Поверхня знову набуває глибокого кольору.

Фарбувати потрібно за допомогою правильно обраного засобу, який підійде матеріалу вашого взуття. Babyfoot вибирає для своїх клієнтів фарби для взуття Капс. Цей польський бренд - лідер серед виробників продуктів догляду за взуттям. Для виготовлення засобів використовують натуральні компоненти, тому вони абсолютно безпечні і затребувані серед наших клієнтів.

Купити фарби для взуття Капс можна для особистого використання, адже з ними дуже легко працювати. Оскільки ці продукти забезпечують професійний результат, їх купують і взуттєві майстри.

У нас представлені фарби Капс для різних видів матеріалів:

Kaps Suede Dye - для взуття з нубуку та замші. Ці матеріали дуже делікатні, а дана фарба відмінно впорається з відновленням їх первісного вигляду.

Kaps Leather Penetrating Dye - для шкіри: гладкої, натуральної та штучної.

Kaps Super Color - фарбує текстиль, натуральну і синтетичну шкіру.

Перевага фарб Капс - в різноманітності забарвлень, що дозволяє фарбувати будь-яке взуття. Наприклад, фарби Kaps Super Color представлені 82 різними кольорами.

Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук