Фітболи

Фітболи, гімнастичні м'ячі для фітнесу і реабілітації Qmed

Фітбол (гімнастичний м'яч) був використаний ще в 1960-ті роки. Спочатку він служив для надання допомоги при реабілітації пацієнтів. За допомогою семінарів і класів гімнастичний м'яч був введений в США на початку 1980-х років. Проте він став більш універсальним і цінним, ніж просто м’яч для реабілітаційного використання. В кінці 1980-х років тренери, спортивні тренери та особисті тренери зрозуміли ефективність гімнастичного м'яча в тренуванні балансу і сили.

Гімнастичні м'ячі - це великі, надувні кульки. Фітбол також відомий, як: пілатес м'яч, тренажерний м'яч, спортивний м'яч, фітнес-м'яч, м'яч стабільності, терапія м'яч, йога м'яч, або м'яч для народження. Гімнастичні м'ячі пропонують вам веселий, безпечний і дуже ефективний спосіб для занять спортом.

Фітбол є одним з кращих сучасних фітнес інструментів і не даремно! Використання м'яча поліпшить м'язи спини. Оскільки м'яч нестійкий, ви повинні постійно коректувати свій баланс, у свою чергу покращуючи баланс і гнучкість. Ви можете використовувати м'яч в якості лавки з використанням вільних ваг, метою цих вправ є важкодоступні м'язи. У вільному доступі представлено близько 40 вправ з м'ячем для фітнесу.

Не менш важливо підібрати розмір фітболу. Адже це буде впливати на зручність і безпеку вашого тренування. М'яч фітбол підбирається відповідно до зросту людини. Купити фітбол (гімнастичний м'яч), можна у нашому інтернет магазині зі знижкою.

Огляди
Написати відгук
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 375грн
  • 1300грн