kaps logo

Інтернет магазин Babyfoot, офіційний представник продукції Kaps на території України.

Компанія Kaps розпочала діяльність в 1995 році. На сьогоднішній день це одна з передових польських виробничих компаній і дистриб'юторів в області аксесуарів для взуття.

Ми прекрасно усвідомлюємо важливість належного догляду за стопами, а також взуттям, для здоров'я і загального комфорту. Саме тому ми надаємо надзвичайно багатий асортимент аерозольній косметиці нового покоління для просочення шкіри, текстилю, замші і нубуку, але не тільки. Ми також підготували спеціальну лінію для догляду за спортивним взуттям. Kaps є не тільки виробником засобів по догляду і захисту взуття, виробів зі шкіри та текстилю. Ми також докладаємо всіх зусиль для забезпечення максимально можливого комфорту під час ходьби. Цьому допоможуть взуттєві устілки, які забезпечать комфорт використання, допоможуть запобігти руху ніг у взутті і нейтралізують неприємні запахи. Ми також не забували людей, які борються з неприємними проблемами з ногами, і тими, у кого проблеми з вибором зручного взуття. Спеціально для них ми створили прекрасні ортопедичні устілки і ортопедичні ортези, які принесуть неймовірне полегшення в процесі одужання, а також допоможуть запобігти появі хвороб в майбутньому. Ми знаємо, наскільки важливі при належному догляді за взуттям, текстилем або шкіряними аксесуарами не тільки правильно підібрані препарати, але і аксесуари, які полегшують їх застосування. Саме тому ми подбали про широкий спектр аксесуарів, таких як всі види шнурків, щітки, пасти і замшеві щітки і багато іншого. Наші продукти були визнані не тільки окремими клієнтами, а й професіоналами в секторі взуттєвої промисловості.,

Продукція фірми Kaps широко відома як в Польщі так і за кордоном.

Ортопедичні устілки виготовлені в Польщі, з турботою про навколишнє середовище. Для їх виготовлення використовуються матеріали найвищої якості, а кожен виготовлений продукт неодноразово піддається ретельному контролю. Сучасний машинний парк, висококваліфіковані фахівці і перевірені постачальники матеріалів, в кінцевому результаті дозволяють отримати високу якість продуктів.

Для нас найважливішим є комфорт і хороше самопочуття наших Клієнтів.

Дякуємо за вибір нашої продукції.

Show another 24 products
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 1685грн