Коректори стопи

Однією з найбільш поширених проблем у жінок є вальгусна деформація великого пальця стопи, також відома як халюкс вальгус (hallux valgus), кісточка на нозі. Для захисту кісточки від натирання, а також з метою лікування і зниження больових відчуттів фахівцями були розроблені вальгусні шини і міжпальцеві перегородки різного призначення. Ефективним і затребуваним засобом для лікування і корекції кісточки називають вальгусну шину Халлюфікс, Hallufix. В асортименті корекційних виробів також представлені накладки на великий палець, ортопедичні міжпальцеві перегородки і вальгусні бандажі для захисту кісточки від натирання - бурсопротектори.

Існує ряд причин, внаслідок яких виникає вальгусна деформація великого пальця. Зокрема, це неправильна взуття (з вузьким носком, на високій шпильці або підборах), постійне навантаження на стопи через особливості діяльності (відомий приклад - балерини), велику вагу, перенесені травми, особливості гормональної перебудови і ін.

Вальгусна шарнірна шина Hallufix (Халлюфікс) зменшує біль і поступово виправляє викривлення. Даний продукт забезпечує хорошу фіксацію стопи і захист самої кісточки. Можливість використання на обидві ноги (а також у взутті), як на протязі дня, так і вночі - важливі переваги, якими володіє вальгусна шина Халлюфікс. Купити і використовувати даний виріб можна і під час реабілітаційного періоду - після операції на стопу.

У розділі Коректори стопи представлені гелеві міжпальцеві перегородки. Вони використовуються для відділення зміщених один на одного пальців, захищаючи кожен з них від тертя. Забезпечують корекцію пальців. Можна підібрати міжпальцеву перегородку, яка допоможе запобігти зсуву першого пальця.

Під час сну (або протягом відпочинку), в лежачому положенні без використання взуття використовується жорстка вальгусна шина бандаж. Вони фіксує стопу в правильному положенні, знижує біль, захищає кісточку від тертя. Мінімальний догляд за виробом не складає труднощів.

Для захисту кісточки від натирання також призначений Вальгусний бандаж (виготовлений з гелю, покриття - тканина), зручні накладки різної форми.

Розвиток кісточки на великому пальці стопи викликає чимало неприємних відчуттів, дискомфорт, негативно позначається на ході і не дозволяє носити улюблене взуття. Своєчасне використання спеціальних засобів для боротьби з деформацією великого пальця (кісточки) допоможе запобігти її подальшому прогресуванню і істотно поліпшити самопочуття. Залежно від ступеня розвитку вальгусної деформації фахівець рекомендує конкретний спосіб лікування. Однак, варто пам'ятати, що кісточка на великому пальці стопи - проблема, яку не можна ігнорувати.

Бренд, виробникHallufix Країна виробникНімеччина
Show another 24 products
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 99грн
  • 1600грн