Косметика для взуття

Косметика для взуття

Взуттєвий гардероб складається з виробів, які відрізняються між собою і стилем, і матеріалами. Аби встигати доглядати за кожною парою і зберігати її в хорошому стані, необхідно зібрати свій невеликий арсенал косметики для взуття.

У цьому каталозі Babyfoot ми зібрали засоби для вирішення різних завдань - регулярного чищення, полірування, захисту взуття від шкідливих факторів навколишнього середовища. Поширені проблеми - видалення плям, чищення взуття із замші та нубуку, спортивного взуття, знебарвлення і потускніння матеріалів. Для таких випадків призначений великий асортимент косметичної продукції бренду Kaps. Він складає:

Водовідштовхувальні засоби для взуття - у вигляді спреїв та кремів. Захист і живлення шкіри забезпечить жир для взуття.

Засоби для догляду за гладкою шкірою - бальзами, воски, пасти, креми і крем-фарби, гелі.

Професійні засоби для взуття - обезжирювачі і фарби, продукти для відновлення каблуків, країв взуття.

Спеціальні засоби - креми для захисту ніг, пом'якшення шкіряних виробів, закріплення кольору всередині взуття.

Засоби для догляду за замшею і нубуком. Взуттю з цих матеріалів потрібні окремі чистячі засоби та щітки. Щоб оновити зовнішній вигляд взуття, використовують спеціальні спреї для відновлення кольору.

Миючі та чистячі засоби для взуття. Очищення поверхні виробів - частина повноцінного регулярного догляду за ними. Для зимового періоду ви знайдете засоби Капс, які допоможуть усунути не лише бруд, але й сольові плями.

Засоби по догляду за спортивним взуттям. Кеди і кросівки носять з різним одягом та аксесуарами. Тому зараз наші клієнти особливо цікавляться косметикою для догляду за спортивним взуттям. Kaps представляє засоби для чищення кросівок, видалення жовтого нальоту з країв підошви, захисні спреї від бруду і вологи, а також продукти для відновлення кольору.

З цими засобами при пошкодженні улюбленого взуття ви зможете самостійно повернути йому бажаний вигляд. Косметика Kaps перевірена взуттєвими майстрами, це високоякісні засоби, які складаються з натуральних компонентів.

В описі товарів розміщені відео, зазначений спосіб застосування кожного засобу та інша важлива інформація. Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, наші співробітники будуть раді проконсультувати і допомогти вибрати потрібний продукт. Купити косметику для взуття європейської якості з швидкою доставкою по всій Україні легко в магазині Babyfoot. Також працюємо з міжнародною доставкою.

Show another 24 products
Огляди

Дані не знайдено

Написати відгук