Lettro logo

lettro

Вироби з натуральної шкіри завжди вимагають відповідного догляду. При цьому різноманітність типів шкіри змушує виробників створювати нову косметику для взуття і аксесуарів.

Lettro - європейська торгова марка, продукти якої створені для тих, хто цінує шкіряні речі і береже час, необхідний для догляду за ними. Асортимент товарів бренду включає:

  • Відновлювальні та чистячі засоби, бальзами, лосьйони, молочко для шкіри;
  • Пом'якшувальні, водовідштовхувальні, захисні засоби для шкіряних виробів;
  • Продукти для догляду за лакованою, делікатною шкірою та шкірою рептилій;

Щоб зберегти свої вироби довговічними, використовуйте засоби Lettro регулярно. Їх легко наносити на шкіряні вироби, косметика надає відчутний ефект, тому бажаного результату не доведеться довго чекати.

Перевага продуктів Lettro в тому, що косметика призначена для різноманітних шкіряних виробів. Таких як:

Одяг. Щоб зберегти свою оригінальну м'якість і гнучкість, шкіряний одяг повинен бути постійно доглянутий. Препарати Lettro надзвичайно корисні в підтримці чистоти шкіряного покриття, а також для збереження шкіряного одягу у загальному відмінному стані, забезпечуючи тривалу міцність та бездоганний зовнішній вигляд.

Взуття. Шкіряне взуття піддається постійній роботі в складних, мінливих умовах. Тим не менш, воно може зберігати ідеальний вигляд, старіти із шляхетністю і служити протягом багатьох років. Правильний догляд найвищої якості, забезпечують спеціально розроблені засоби Lettro.

Галантерея. Продукти Lettro забезпечують відмінний догляд за шкіряною галантереєю. Сумки, портфелі, гаманці або різноманітні шкіряні футляри вимагають відповідного захисту від проникнення вологи та бруду, безпечного очищення та обслуговування. Продукти Lettro, позначені цим знаком, відмінно виконуватимуть свою роботу.

Шорно-сідельні вироби. Продукти, позначені цим символом, ідеально підходять для догляду за сідлам та шкіряними аксесуарами, що використовуються в кінній промисловості. Містять тільки безпечні речовини, приготовані на основі натуральної сировини найвищої якості.

Меблі. Шкіряна оббивка меблів вимагає правильного догляду щоб залишатися відживленою та еластичною, не руйнувалась і не поглинала вологи та бруду. Продукти Lettro базуються на високоякісній натуральній сировині, безпечні, прості в застосуванні та не залишають жирних плям.

Автомобілі. Продукти, рекомендовані для шкіряної оббивки автомобілів, використовуються систематично для запобігання розтріскування шкіри та проникнення вологи та бруду у внутрішній шар. Не залишають жирних знаків і зберігають свої властивості в широкому діапазоні температур.

Мотоцикли. Продукти по догляду за елементами шкіряної оббивки мотоциклів, корзин та різних аксесуарів з натуральної шкіри, захищають від різноманітних погодних умов, поліпшують їх стан та дозволяють тримати їх у відмінній якості та бездоганному вигляді.

У цій категорії немає товарів