Ложка для взуття металева Kaps коротка

Ложка для взуття металева коротка Kaps виготовлена із металу та має довжину 17,5 см. Вона дозволяє уникати деформацій задньої частини взуття, а також спрощує процес взування. Має отвір для підвішування. Дуже добре підходить як для домашнього використання, так і для взуттєвих магазинів.

Kaps - польський бренд, який спеціалізується на створенні високоякісної продукції для догляду, обробки та чищення взуття найрізноманітніших типів матеріалів, зручних взуттєвих вставок, шнурків, аксесуарів для взуттєвих виробів.

У процес розробки виробів і їх впровадження залучені талановиті, молоді технологи і дизайнери, які підтримують досвід визнаних дослідних установ.

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща
Знайти схожі

No reviews found

02_0041
70 грн
Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Червоний, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Коричневий, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Помаранчевий, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Зелений, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Темно-синій, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Срібний, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Золото, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Бронза, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Чорний, image Ложка для взуття металева Kaps коротка, Колір: Мідь, image
+
Write a review
Задати питання
  • Знайшли дешевше?
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку