Ложки для взуття

Ложка для взуття - ваш необхідний аксесуар

Взуттєва ложка (ріжок) - простий аксесуар для повсякденного життя, який збереже задник взуття у хорошому стані. Тільки з нею ви взуєте тісні черевики без труднощів. При цьому вибір взуттєвих ложок дуже широкий, і варто більше дізнатися про ці вироби, аби вибрати для себе найфункціональніший.

Як обрати найкращу взуттєву ложку для своїх потреб

При виборі взуттєвої ложки важливо орієнтуватися на запропоновані матеріал і довжину. Крім того, зверніть увагу на текстуру ручки і естетичний вигляд виробу.

Взуттєві ложки роблять з дерева, металу і пластику.

• Дерев'яні ложки для взуття мають високу ціну, оскільки їх виготовляють з дорогих порід дерева. Вони довговічні, дуже приємні на вигляд, часто цікаво і оригінально оброблені і екологічні.

• Металеві ложки для взуття дуже міцні. Якщо вони гарної якості, ці ложки будуть служити дуже довго. Дешеві ложки гнуться, тому при покупці саме такого виду виробів варто звертати увагу на бренд і країну виробника.

• Пластикові ложки для взуття дуже легкі і зручні, більшість цих моделей виглядає досить просто і мінімалістично.


Взуттєва ложка - багатофункціональний аксесуар

Взуттєві ложки купують для різних цілей:

Для домашнього використання - тут можна вибирати з широкого ряду пропозицій, виходячи з власного комфорту. Зверніть увагу на довжину виробу - якщо у вас немає проблем у процесі взування, компактна невелика ложка цілком підходить. Люди, яким важко нахилятися через вік або проблеми зі здоров'ям, інші особливості, купують довгі ріжки для взуття.

Якщо ви ретельно продумуєте інтер'єр своєї гардеробної кімнати, або любите цікаві і красиво створені речі, рекомендуємо звернути увагу на ріжки з декоративними елементами.

Взуттєва ложка в якості подарунка. Ложки з декоративними елементами - оригінальний подарунок, який прослужить не один рік. Ручки таких аксесуарів мають свою незвичайну форму.

Для поїздок і подорожей обирають пластикові або металеві ложки невеликого розміру, щоб завжди мати можливість правильно взуватися, не завдаючи шкоди улюбленим туфлям або черевикам.

Взуттєві ложки в сфері обслуговування. Взуттєві ріжки купують для магазинів і готелів, практичність і довгостроковість таких виробів залежать від бренду. Невеликий аксесуар - це приємний момент у спілкуванні з клієнтом, який принесе йому більше комфорту.

Якщо ви хочете купити ложку для взуття європейського бренду, якою будете користуватися із задоволенням, обов'язково оцініть наш асортимент на Babyfoot. Ми надсилаємо найкращі взуттєві аксесуари європейського виробництва в усі куточки України.

Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Бренд, виробникKaps Країна виробникПольща
Show another 1 product
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 38грн
  • 1685грн