medo_logo

Професійні засоби по догляду за стопами Medo, створюються з метою задовольнити потреби догляду за стопами. Під час багаторічної співпраці разом з подологами, ортопедами і фізіотерапевтами накопичувався досвід, що дозволив створити бренд.

Проблемні стопи заслуговують більшого, тому створені унікальні устілки Medo, які піклуються про стопи, що потребують ретельної і професійної турботі. Устілки Medo гарантують комфорт і ортопедичний ефекти при проблемах ніг і стоп.

Кожна пара устілок, перш ніж відправляється в магазини, проходить суворий контроль якості. Виробник представив устілки для дорослих, дітей і підлітків. Кожна пара устілок має особливу конструкцію, в залежності від призначення. Устілки Медо використовують пацієнти з плоскостопістю, діабетичною стопою, ожирінням, артритом і іншими захворюваннями. Устілки преміум серії Medo, особливо рекомендуються для тих ніг які часто відчувають сильні навантаження.

Серед продуктів бренду - косметика для догляду за стопами. Це засоби, які допомагають вирішити поширені проблеми, що стосуються здоров'я стоп:

Cotoniq - легкий ніжний крем, для захисту чутливих ніг від подразнень. Має в складі тальк, який перешкоджає ковзанню ніг у взутті.

Cover Aid у вигляді спрею, захищає шкіру від пошкоджень і травм та мозолів.

Догляд за ногами неможливий без належного догляду за взуттям, тому Medo представив Anti Bac препарат для миття внутрішніх частин взуття. У складі якого частинки срібла, вони перешкоджають виникненню мікроорганізмів, які викликають неприємний запах і грибок.

Бренд, виробникMedo Країна виробникНімеччина
Ціна

грн  –  грн

  • 167грн
  • 1518грн