Міжпальцева перегородка з захистом мізинця FootMate G037

Межпальцева перегородка з захистом мізинця FootMate G037 захищає чутливу ділянку стопи разом з мізинцем. Запобігає виникненню натертостей, мозолів.

Підвищує комфорт при носінні взуття. Міжпальцеві перегородки коригують розташування пальців ніг, їх використовують люди з деформаціями ніг.

Універсальний розмір.

FootMate представляє лінійку продуктів з м'якого гелю Soft Gel, які рекомендуються при втоми ніг, болі, травмах і деформаціях стоп. Товари FootMate використовують люди, які ведуть активний спосіб життя, або тривалий час перебувають на ногах під час роботи. Це велике навантаження на не тільки на суглоби ніг, але і на хребет.

Часто дискомфорт в ногах виникає через погано підібране взуття, вироби на високих підборах, коли стопа погано зафіксована, ковзає у взутті. Лінійка Soft Gel включає ряд продуктів, які всебічно забезпечують здоров'я ніг, а отже, і комфорт при щоденному використанні різних видів взуття, зокрема, туфель і босоніжок на високому каблуці. Все, що вам потрібно зробити - це вибрати товар, який відповідає вашим індивідуальним потребам.

Бренд, виробник:
FootMate
Країна виробник:
Польща
Знайти схожі

No reviews found

G037
190 грн
+
Write a review
Задати питання
  • Знайшли дешевше?
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку