Новинки зими 2019-2020 - дитячі черевики Memo Colorado!

09-12-2019

Кожної зими мамі і татові доводиться вибирати черевики, у яких буде тепло і зручно, які буде приємно носити дитині. Ми представляємо новинку бренду Мемо - ортопедичні черевички Колорадо (Colorado). Вони тримають ніжки в теплі, при цьому виконують всі головні ортопедичні функції і мають додаткові властивості для зимового періоду. Мемо Колорадо створені у двох моделях - класичний темно-сірий варіант для хлопчиків, фіолетовий варіант з темними вставками для дівчаток.

Особливості зимових моделей Мемо

Для зимового дитячого взуття захист від морозу має вирішальне значення. Контакт з вологою і холод можуть привести до ослаблення імунітету малюка, тому дитяче взуття повинно бути надійно утеплене і забезпечувати ізоляцію від вологи. Черевики Мемо Колорадо зроблені з натуральної шкіри, мають високий верх і хутряний язичок, які перешкоджають попаданню снігу і вологи всередину взуття.

Взимку ми приділяємо багато уваги безпеці дітей, особливо після настання темряви. Безпека на вулиці забезпечується світловідштовхуючими елементами на взутті Колорадо (на ремінцях), а також підошвою з протектором, який покращує зчеплення взуття з землею. Круглий широкий носок захищає пальчики на ногах від ударів і травм

Чому дітям варто носити коригуюче взуття взимку

Носіння профілактичного взуття протягом всього року має важливе значення для підтримки здоров'я ніг. Це особливо важливо у перші роки життя, коли ступня розвивається швидкими темпами, формується хода. Конструкція взуття Мемо розроблялася з метою допомогти дитині сформувати правильну ходу, захистити ніжки від виникнення деформацій.

Черевики мають устілку MemoProfiSole® - підошву з каблуком Томаса, яка забезпечує правильне положення ніг при ходьбі.

Дитяче зимове взуття Мемо Колорадо поєднує у собі сучасний стиль, зберігаючи при цьому корисні для здоров'я функції. Сподіваємося, що дитяче взуття Колорадо із зимової колекції Мемо сподобається кожному малюку, забезпечить йому захист від холоду, вологи, а також зможе допомогти у правильному розвитку стоп.

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук