Оплата та доставка

Доставка та оплата

Доставка по Україні транспортними компаніями.

Ми здійснюємо доставку по всій території Україні.

Вартість доставки залежить від габаритів і ваги товару, а також від віддаленості населеного пункту. Точну вартість доставки Ви можете дізнатися у нашого менеджера.

Зі списком представництв транспортних компаній по вашому місту Ви можете ознайомитися на офіційному сайті перевізника і вибрати більш зручний для вас.

Більшість товарів Ви можете оплатити безпосередньо при отриманні. Спочатку Ви оглядаєте товар, а лише потім, якщо Вас все влаштовує, оплачуєте його.

Терміни доставки замовлення складають 1-3 дні в залежності від міста куди здійснюється доставка.

Точну вартість і терміни доставки замовлення Ви можете дізнатися у наших менеджерів, або на сторінці оформлення замовлення.

Оплата

Оплата готівкою

  • Оплата здійснюється безпосередньо в момент отримання товару;
  • Оплата здійснюється після перевірки товару та заповнення всіх необхідних документів.

Оплата банківським переказом.

  • При виборі даного способу оплати, Вам на електронну адресу (e-mail) прийде рахунок-фактура, Вам необхідно роздрукувати її і оплатити в будь-якому відділенні ПриватБанку.
  • Якщо гроші надійдуть до нас до 15:00, ми відправимо Вам товар в той же день, якщо після 15:00 - на наступний (як правило, гроші надходять через 10-15 хвилин з моменту оплати, статус отримання нами грошей Ви можете перевірити в особистому кабінеті).
  • При відправці, товар ретельно перевіряється і страхується на повну вартість. Таким чином, Ви повністю можете бути впевнені в отриманні робочого товару