Ортопедичні устілки для дорослих

Ортопедичні устілки для дорослих

Правильно підібране взуття захищає ноги від шкідливих факторів навколишнього середовища, однак його часто буває недостатньо. При виникненні певних проблем, пов'язаних зі станом стоп, лікар може порадити пацієнтові використовувати спеціальні ортопедичні устілки. Вони надають додаткову підтримку і турботу ногам, дозволяють зменшити або скорегувати прояв того чи іншого захворювання.

Для профілактики і лікування плоскостопості 1-й і 2-го ступеня нерідко використовують каркасні ортопедичні устілки і напівустілки Kaps Relax, Bolero, Carmen. Покриті натуральною шкірою, вироби добре вбирають вологу і дозволяють нозі дихати. Ще одна перевага - наявність активованого вугілля в деяких моделях, що дозволяє боротися з неприємним запахом у взутті.

Вагітним жінкам, людям, які страждають від високих навантажень на ноги, щодня працюють стоячи, устілки можуть рекомендуватися фахівцем з метою профілактики. Вироби стануть незамінним аксесуаром для людей з травмами, деформаціями і захворюваннями ніг. Ортопедичні устілки сприяють оптимальному розподілу тиску на стопу, знижують вплив мікроударів, які виникають при ходьбі по твердих поверхнях. Людині з проблемною ногою набагато легше стояти і пересуватися у хорошому взутті з якісними ортопедичними устілками.

Безкаркасні ортопедичні устілки надають значну підтримку стопам при плоскостопості 3-го ступеня. Вони захищають стопи від ударного навантаження, крім цього, дозволяють ногам залишатися сухими завдяки високоякісним матеріалам. В асортименті - ортопедичні безкаркасні устілки для діабетиків, на латексній основі покриті овечою шкірою. Вироби мають відмінні амортизаційні властивості.

При болях в області п'яти, м'язах і суглобах, діабеті, п'яткових шпорах і діабетичній стопі є можливість обрати і купити гелеві ортопедичні устілки. Даний вид устілок добре впливає на кровообіг, дозволяє відчути максимум комфорту при пересуванні (завдяки м'якому гелю).

Ефективний засіб для поліпшення комфорту проблемних ніг - ортопедичні вкладиші-пелоти. Невеликі акуратні пристосування створені для правильного розподілу тиску в передній частині стоп. Результат - зниження втоми і полегшення під час ходьби. Ортопедичні вкладиші надійно фіксуються у взутті, вони досить еластичні і зручні за своєю формою, непомітні для оточуючих.

Show another 24 products
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 91грн
  • 1518грн