Ортопедичні устілки для дітей

Ортопедичні устілки для дітей

Ортопедичні устілки для дітей – призначені для підтримки дитячих ніжок, лікуванні та профілактиці дитячої плоскостопості і корекції дефектів стопи, як вальгусної та і варусної.

Усі моделі дитячих устілок представлені в каталозі інтернет магазину Babyfoot двома відомими польськими брендами - Kaps і Memo. Продукція цих компаній відрізняється відповідальним підходом експертів при розробці кожної моделі, довговічністю і високою якістю виробів.

Завдяки використанню устілок Kaps можна захистити дитячі ніжки від ударних навантажень, що виникають при пересуванні. Можливість стабілізації ніг у взутті і високі гігієнічні властивості - безперечні переваги виробів.

Поверхня продуктів Kaps покрита натуральною овечою шкірою, що робить устілки дихаючими і дозволяє їм вбирати надлишки вологи. Проблему неприємного запаху у взутті допоможуть вирішити моделі зі спіненим латексом з додаванням активованого вугілля.

Ортопедичні устілки Memo використовуються разом зі взуттям названого бренду. Антіварусні (варусні) сірі і помаранчеві антивальгусні (вальгусні) устілки забезпечують підтримку дитячої стопи в анатомічно правильному положенні, сприяючи їх здоровому формуванню.

Ортопедичне взуття Мемо має діагностичну підошву, розділену на 6 зон. Поступове стирання конкретної зони під час використання взуття вказує, у якому кольорі варто купити ортопедичні устілки Memo (а також дозволяє переконатися у здоровому стані ніжок дитини, коли профілактичне взуття Memo використовується без додаткових вставок).

Щоб купити дитячі ортопедичні устілки, які принесуть максимальну ефективність дитині, потрібно максимально уважно орієнтуватися на характеристики кожної моделі, визначити правильно розмір для правильного використання.

Бренд, виробникMedo Країна виробникНімеччина
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 223грн
  • 1012грн