Ottinger

logo_ottinger

Ottinger - лідер у виробництві льодоходів

Німецька компанія Ottinger спеціалізується на виготовленні товарів для безпеки в зимовий період. Це сімейна компанія, заснована в 1965 році, на даний момент з другим поколінням керівників.

Ottinger - міжнародний лідер в області поставки льодоходів та льодоступів. У засніжених регіонах світу компанію знають як виробника товарів автомобільної промисловості. Зокрема, це розробка, виробництво і постачання ланцюгів проти ковзання для різних видів транспортних засобів і будь-якого виду коліс. П'ятдесятирічний досвід дозволяє створювати продукти, які відповідають затребуваним стандартам якості і отримують заслужені відгуки користувачів.

Процес виробництва

У Ottinger вибирають зацікавлених у своїй справі кваліфікованих співробітників. Важлива роль компанії - навчання персоналу.

Слідування традиціям разом із сучасним підходом дають бажаний результат у процесі виробництва продукції. Міцність і зносостійкість матеріалів регулярно перевіряються на сучасних випробувальних системах.

Для конструювання і виготовлення продукції використовуються CAD-системи (системи автоматизованого проектування). Оскільки співробітництво - важлива мета компанії, разом із клієнтами періодично розробляються спеціальні модифікації ланцюгів проти ковзання, а також невеликі партії продукції. Ottinger пропонує послуги по ремонту та заміні розмірів ланцюгів, тестування виправлень.

Ланцюги Ottinger мають гарантію 5 років і гідно зарекомендували себе на ринку.

Стандарти якості та оцінки

Перевага систем ланцюгів протиковзання Ottinger - в запатентованих системах для швидкої збірки. Продукти даного виробника високо оцінюються авторитетними журналами спеціалізованої тематики і тестуючими організаціями.

Продукція Ottinger пройшла перевірку відповідності міжнародним стандартам, а саме:

  • Перевірку стандартам ЄС
  • Перевірку ÖNORM - австрійським національним стандартом (Австрія)
  • Перевірку TÜV - технічного нагляду (Німеччина)
  • Перевірку Dekra - технічного нагляду за автомобільним транспортом (Німеччина)

На сьогоднішній день ТМ Ottinger - це гарантія безпеки і надійності в холодну пору.

Бренд, виробникOttinger Країна виробникНімеччина
Ціна

грн  –  грн

  • 990грн
  • 990грн