Підп'яточники

Під час довготривалої активності і високих навантажень на нижні кінцівки людина може постраждати від втоми, больових відчуттів в зоні п'ятки. Оскільки п’ятка бере на себе основне навантаження під час ходьби, бігу та довгого стояння на ногах. Існує проблема в різниці довжини ніг, яка перешкоджає правильній ході, та створює масу дискомфортів. Нерідко головною проблемою при пересуванні можуть бути мозолі або натоптиші. Ці та інші питання допомагають вирішити міцні вкладиші невеликого розміру - підп'яточники.

Підп'яточники для взуття від компанії Kaps

Kaps - польський бренд, який відмінно зарекомендував себе серед покупців завдяки широкому асортименту виробів високої якості - від устілок і підп’яточників до аксесуарів взуттєвих виробів. Велика частина продукції Kaps поширена на європейському ринку завдяки інноваційному підходу до створення нових продуктів і задоволення головних вимог і бажань своїх клієнтів.

Купити підп’яточники компанії Kaps можна в нашому магазині Babyfoot. Тут представлені моделі різної форми, висоти і розмірів. Вони легко фіксуються і закріплюються у взутті.

При виготовленні підп’яточників Kaps використовуються кращі матеріали: овеча шкіра рослинного дублення, натуральне коркове дерево, латексна пінка. Дизайн виробів ретельно опрацьований - вони мають дуже приємний естетичний вигляд і стануть корисним доповненням до Вашого улюбленого взуття. Підп’яточники також розрізняються по висоті, формі і розмірам.

Покриття натуральною шкірою перешкоджає зайвому скупчення вологи в зоні п'ят, дозволяє ногам дихати. Латексна піна амортизує мікроудари під час ходьби.

Для компенсації різниці довжини ніг, рекомендується підп’яточник Kaps Topmed, виготовлений із коркового дерева та овечої шкіри. Коркове дерево – це міцний, екологічний та довговічний матеріал, який в процесі експлуатації не втоптується і прослужить Вам довгі роки. Овеча шкіра надає комфорт при носінні. Kaps Topmed розраховані із врахуванням різного підйому. 5, 10, 15, 20, 25, 30 міліметрів підйому та трох розмірів: S, M, L. Різноманітність розмірів дозволяє купити під’яточник для корекції довжини ніг, саме для Ваших потреб.

У разі виникнення або розвитку п'яткової шпори, проблем з кровообігом (при діабеті) можна купити м'які силіконові ортопедичні підпяточники Kaps.

Деякі моделі підп’яточників Kaps призначені для використання при викручуванні п'яти, а також при проблемі варусної і вальгусної деформаціях. Сприяють анатомічно правильному розташуванню п'ят.

Пристосування вибирають, виходячи тільки з конкретної проблеми, а не зовнішнього вигляду виробу. При виникненні питань, що стосуються вибору підп’яточників Kaps, звертайтеся до наших консультантів.

Бренд, виробникQmed Країна виробникПольща
Бренд, виробникFootMate Країна виробникПольща
Бренд, виробникFootMate Країна виробникПольща
Бренд, виробникFootMate Країна виробникПольща
Show another 1 product