Ортопедичні подушки

Ортопедичні подушки

Дозвольте собі відпочивати з подушками Qmed Memory Foam. Високоякісна високоеластична піна реагує на температуру і вагу, чудово адаптується і пристосовується до потреб і ліній Вашого тіла. Подушки QMED завдяки анатомічній формі зберігають правильне положення голови та шиї під час сну в найбільш зручному положенні. Призводять до розслаблення і знімають біль.

Використовуючи ортопедичні подушки, можна не тільки підтримувати правильну анатомічну будову хребта, але і піклуватися про здоров'я організму людини.

Ортопедична подушка добре зарекомендувала себе при боротьбі з безсонням і для профілактики хропіння, покращує роботу серцево-судинної системи та легень, шляхом відновлення правильної анатомічної форми шиї. Вибираючи подушки для корекції спини, слід звернути увагу на те, щоб їх ширина була правильною по відношенню до висоти Вашої шиї та плечей. Тобто, чим ширші плечі, тим більшою повинна бути висота подушки.

Крім звичних існують ортопедичні багатофункціональні подушки під спину крісла, дорожня подушка і подушка валик і дитяча ортопедична подушка. Зверніть увагу, що в перші дні сну Ви можете відчути дискомфорт в шиї – це нормальне явище організму. Надалі больові відчуття або дискомфорт не повинні виникати.

Про те, як вибрати ортопедичну подушку ми вже розповіли, а де її купити – звичайно, в Інтернет-магазині Babyfoot. У нас Ви побачите множинний і якісний асортимент різного цінового варіанту. Також ортопедична подушка – чудовий подарунок для друзів і близьких. Адже турбуватися про якість життя і піклуватися про здоров'я рідних так природно!

Бренд, виробникQmed Країна виробникПольща
Бренд, виробникQmed Країна виробникПольща
Бренд, виробникQmed Країна виробникПольща
Бренд, виробникQmed Країна виробникПольща
Бренд, виробникQmed Країна виробникПольща
Show another 3 products
Огляди
Написати відгук
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 595грн
  • 3300грн