Подвійна міжпальцева перегородка FootMate G024

Подвійна міжпальцева перегородка FootMate G024 запобігає схрещуванню пальців, допомагає випрямити деформовані пальці. Накладка захищає кісточку великого пальця від натирання.

Перегородка рекомендується при викривленні пальців, вальгусній деформації. Добре фіксується на пальцях, комфортна при використанні у взутті.

Доступні розміри: універсальний


FootMate представляє лінійку продуктів з м'якого гелю Soft Gel, які рекомендуються при втомі ніг, болю, травмах і деформаціях стоп. Товари FootMate використовують люди, які ведуть активний спосіб життя, або тривалий час перебувають на ногах під час роботи. Це велике навантаження на не тільки на суглоби ніг, але і на хребет.

Часто дискомфорт в ногах виникає через погано підібране взуття, вироби на високих підборах, коли стопа погано зафіксована, ковзає у взутті. Лінійка Soft Gel включає ряд продуктів, які всебічно забезпечують здоров'я ніг, а отже, і комфорт при щоденному використанні різних видів взуття, зокрема, туфель і босоніжок на високому каблуці. Все, що вам потрібно зробити - це вибрати товар, який відповідає вашим індивідуальним потребам.

Бренд, виробник:
FootMate
Країна виробник:
Польща
Знайти схожі

No reviews found

G024
235 грн
+
Write a review
Задати питання
  • Знайшли дешевше?
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку