Післяопераційне взуття

Щоб зробити період відновлення організму більш комфортним для пацієнта, використовують спеціальні пристосування, одне з яких - післяопераційне взуття.

Завдяки взуттєвим виробам для реабілітації пацієнти можуть швидше вставати на ноги та пересуватися. Взуття нескладно знімати і одягати, його спеціальна конструкція дозволяє розвантажити той чи інший відділ стопи. У нашому магазині ці вироби представлені польським брендом Qmed. Їх носять і на праву, і на ліву ногу.

Туфлі Барука з розвантаженням переднього відділу Qmed

Його нескладно відрізнити від іншого взуття - Барука має профільовану під кутом 8 градусів підошву. З жорстким каблуком стопа знаходиться у потрібному положенні. Туфлі регулюються в залежності від повноти стопи двома передніми липучками. Взуття має 3 липучки.

Коли використовується:

  • Після операцій в області переднього відділу стопи
  • При ранах і пошкодженнях в області переднього відділу стопи
  • При цукровому діабеті

Взуття для ходьби в гіпсі Qmed Plaster Protection

Створене для захисту і підтримки ніг при носінні гіпсу або синтетичних пов'язок на ногах. Липучки і застібка дозволяють добре зафіксувати взуття відповідно до розміру ноги. Взуття має неслизьку підошву.

Якщо у вас є виникли питання або потрібна допомога у виборі товарів, наші співробітники будуть раді проконсультувати або допомогти вибрати правильний розмір. У нашому магазині можна купити післяопераційне взуття з швидкою доставкою по Україні та з міжнародною доставкою.

Огляди
Написати відгук
  • Післяопераційне взуття
Фильтры товаров
Виробник
Ціна

грн  –  грн

  • 600грн
  • 650грн