Професійні засоби для взуття

Якщо виникають проблеми з конструкцією взуття, без допомоги майстра не обійтися. А щоб підтримувати нове взуття в хорошому стані, досить базових засобів для догляду, таких як захисні спреї і живильні креми, щітки. З потертостями, подряпинами або потьмянілим кольором впораються спеціальні професійні засоби.

У нашому магазині можна купити професійні засоби для взуття бренду Kaps, з швидкою доставкою по всій Україні. Продукти цього польського бренду рекомендують майстри взуттєвих майстерень, вони виготовлені з натуральних компонентів і добре доглядають за виробами.

Лінійка професійних засобів включає в себе:

1. Фарби для різних матеріалів: шкіри, шкірозамінника, текстильних виробів, замші, нубуку. Фарба зробить колір більш насиченим, покращить вигляд взуття. Використовуйте її, якщо хочете змінити колір виробу - зі світлого на темний.

Важливо! Обирайте засіб спеціально для матеріалу свого взуття і звертайте увагу на застереження - аби фарба підходила конкретним виробам. Одна з переваг фарб Kaps - різноманіття кольору. Наприклад, є 82 різновиди фарби Kaps Super Color - серед них легко вибрати потрібний колір для своєї пари взуття.

2. Обезжирювачі. Будь-яке взуття готують до фарбування, для цього використовують спеціальні засоби. У нашому каталозі представлені фарби та обезжирювачі в комплексі і окремо.

Надати новий вид виробам нескладно самому - для цього зверніть увагу на спосіб застосування в описі кожного продукту на сайті Babyfoot.

3. Продукти для усунення дефектів з поверхні взуття. Поширена проблема - дряпаються і стираються підбори, підошва і бічні краї взуття. Kaps Contour Wax - восковий засіб, який покриває зовнішні дефекти, подряпини і потертості.

Щоб повернути привабливий вигляд потрісканому взуттю з подряпинами, отворами та іншими пошкодженнями, на поверхню виробу наносять відновлювальний крем Kaps Renovating.