Масажер для шиї і шийних хребців Qmed Neck Flexer

Масажер для шиї і шийних хребців Qmed Neck Flexer

 • Самостійний гравітаційний масаж
 • Миттєве розслаблення
 • Інтенсивне розслаблення
 • Полегшення болю в шиї і головного болю

Легка, міцна, портативна конструкція робить Qmed Neck Flexer вашим особистим масажистом і мануальним терапевтом в одній особі, доступним 24/7! Сучасний спосіб життя або вимушене положення тіла під час роботи, нахили над смартфоном або столом роблять тіло схильним до постійної скутості і напруги шиї. Погіршення постави призводить до непотрібного навантаження на все тіло.

Використовуйте Qmed Neck Flexer будинку, в офісі або в машині, коли у вас перерва. Все, що вам потрібно, це рівна поверхня, на якій можна лягти, або стілець для підтримки шиї і спини, і ви швидко відчуєте полегшення від головного болю чи болю в шиї, викликаних напругою м'язів. Продукт, корисний для лікування тригерних точок, при якому використовуються різні форми тиску і рухів в різних напрямках в чутливих місцях м'язової тканини для полегшення болю.

Особливість і ефективність конструкції

Гравітаційний тиск вашої голови і шиї на вигини масажера змушує його підтримувати хребет і розслабляти м'язи шиї. Виріб витримує великі навантаження без втрати форми.

Економія часу

Медичний прилад призначений для людей, які працюють в сидячому положенні, схильних до постійної скутості і напруги шиї. Вже через 10 хвилин використання продукту ви відчуєте зниження напруги у м'язах шиї. Масаж - швидкий спосіб розслабитися, рекомендується людям, які живуть в постійному бігу і відчувають стрес.

Терапевтична користь

Масажер для шиї Qmed знімає напругу в тригерних точках, м'язах шиї, плечах і верхній частині спини за рахунок тиску. Масаж шляхом стиснення і розслаблення м'язів допомагає зменшити хворобливість шиї і потилиці, збільшуючи діапазон рухів у верхній частині тіла. Він також покращує кровообіг у мозку. Є ще багато переваг у роботі з масажером. Правильна постава також пов'язана з кращого концентрацією, обміном речовин і поліпшенням настрою.

Вказівки щодо застосування

Ляжте або розслабтеся у зручному кріслі. Помістіть масажер Qmed під шию, як показано на фото, довгою частиною уздовж хребта. Масажер працює в двох площинах: повільно повертайте голову вправо і вліво, а потім злегка направте підборіддя один раз до грудей і один раз до стелі. Повторіть дію кілька разів; коли відчуєте, що біль вщухає і напруга зникла, повторіть дію на наступному хворобливому місці. Не залишайтеся довго в одному положенні. Після використання протріть виріб вологою м'якою тканиною з м'яким миючим засобом.

Показання: Біль в області шийного відділу хребта. Напруга м'язів верхньої частини спини, що вимагає розслаблення.

Протипоказання: Зміни шкіри в місці впливу виробу. Масажер не призначений для користувачів молодше 15 років.

Догляд: промити виріб у теплій воді з милом. Сушити подалі від джерел штучного тепла.

Склад: TPR пластик (термопластична гума)

Розміри виробу: 24x21x13 см

Розмір: універсальний

Бренд, виробник:
Qmed
Країна виробник:
Польща

Як правильно вибрати розмір дитячого взуття

Для того, щоб визначитися з розміром ноги дитини, вам необхідно виконати декілька нескладних дій:


 • Попросіть дитину стати на аркуш паперу (вимірювати потрібно тільки в такому положенні);
 • Ручкою обведіть стопу дитини, тримаючи ногу строго 90 градусів по відношенню до аркуша паперу;
 • Потім, лінійкою виміряйте довжину стопи на малюнку від великого пальця до середини п'ятки;
 • Пам'ятайте, що допустимий запас у взутті до 1 см., в залежності від віку та розміру ноги у дитини;
 • За допомогою таблиці "Мемо" виберіть потрібний розмір, враховуючи запас у взутті.

  Наприклад, якщо довжина стопи дитини 12.5 см., То відповідним розміром буде 20-й (13.3 см.).

  Розмір

  18

  19

  20

  21

  22

  23

  24

  25

  26

  27

  28

  29

  Довжина (cm)

  12.0

  12.7

  13.3

  14.0

  14.7

  15.3

  16.0

  16.7

  17.3

  18.0

  18.7

  19.3


  Розмір

  30

  31

  32

  33

  34

  35

  36

  37

  38

  39

  40

  ME

  Довжина (cm)

  20.0

  20.7

  21.3

  22.0

  22.7

  23.3

  24.0

  24.7

  25.3

  26.0

  26.7

  MO

Memo - ортопедичне взуття для дітей з діагностичними і коригуючими елементами. Спеціально розроблена підошва Memo дозволяє контролювати стан ніг у дитини. Коли діти носять взуття, батьки самі можуть визначити проблему ніг у своїх дітей, використовуючи при цьому спеціальні коригуючі устілки: антиварусні (варусні) - сірі, і антивальгусні (вальгусні) - помаранчеві. Яскраві кольори і великий вибір різних моделей роблять взуття доступним для всіх. Підошва ортопедичного взуття Memo виготовлена з термокаучука і розділена на 6 пронумерованих зон. Носячи взуття від 10 до 14 днів, ви можете спостерігати стирання цих зон. Рівень зносу кожної зони відповідає певній деформації. Це свідчить про відповідні дії, які повинні бути прийняті. Є шість варіантів, щоб продіагностувати стан стоп дитини і зробити певні дії.

1. Стирання в зоні 1 означає, що ноги здорові. Тут взуття виконує профілактичну і моніторингову функції.

2. Стирання в зоні 2 - це зона ризику! Необхідно застосовувати коригувальні сірі - антиварусні (варусні) - устілки Memo, якщо стирання в цій зоні триває починайте використовувати помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) устілки. Якщо стирання триває і надалі, зверніться до лікаря-ортопеда.

3. Стирання в зоні 3 - використовуйте помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) коригувальні устілки і ортопедичне взуття Memo. В цьому випадку дефекти ніг повинні стати на своє місце і повернутися до першої зони. Якщо дитині це не допомагає, зверніться до лікаря.

4. Стирання в зоні 4 – означає, що потрібно носити помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) коригувальні устілки і ортопедичне взуття MEMO, а також проконсультуватися з лікарем.

5. Стирання в зоні 5. Терміново проконсультуйтеся з лікарем.

6. Стирання в зоні 6. Якщо і надалі триває стирання цієї зони - терміново зверніться до лікаря-ортопеда.

Застосування супінаторів:

Щоб забезпечити більш ефективне лікування деформованих ніг, потрібно носити взуття Memo, використовуючи при цьому коригувальні-профілактичні устілки. Більшість дефектів зникне протягом 8-ми місяців, при застосуванні лікувальних устілок Memo. Тривалість лікування може коливатися. Для дітей цей процес проходить швидше, а в підлітковому віці важче виправити відхилення, які відбулися раніше.

No reviews found

Neck Flexer
1 200 грн
+
Задати питання
 • Знайшли дешевше?
Можливо, вас зацікавить
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку