Дорожня подушка для шиї Qmed Profiled Traveling

Дорожня подушка Qmed Profiled Traveling

 • Підвищений комфорт під час подорожі
 • Рельєф хребта та м'язів
 • Піна з ефектом пам'яті

Профільована подушка забезпечує стабілізацію шийного відділу хребта, зберігаючи при цьому його фізіологічну кривизну, і знімає навантаження з кісток та суглобів, зв'язок та м'язових структур.

Подушка рекомендована дітям старше 3 років і дорослим в умовах перевантаження шийного відділу хребта, пов'язаного з надмірною напругою шийних м'язів, при нестабільності шийних хребців, дегенеративному захворюванні хребта.

Ідеально підходить для тривалих подорожей машиною, літаком або поїздом. Використання подушки значно покращує комфорт у дорозі, шия розслаблена та підтримується у фізіологічно правильному положенні, ви отримуєте здоровий та якісний відпочинок під час подорожі чи поїздки.

Подушка виготовлена з в'язкоеластичної піни з ефектом пам'яті, яка реагує на температуру і вагу тіла, ідеально підлаштовується під природні вигини шиї. Хребту, який довгий час був перевантажений через неправильне положення тіла, потрібен час, щоб адаптуватися до нового фізіологічного положення.

Переваги

Ергономічна та красива форма

Подушка з ідеальним профілем забезпечує комфорт на 360° при збереженні елегантного зовнішнього вигляду. Додаткове регулювання ремінця на липучці попереду дозволяє регулювати кут та розмір подушки, адаптуючись до розміру шиї.

Супер-м'яка тканина

Тканина з винятковою м'якістю та гладкістю додатково підвищує комфорт. Дуже м'який зовнішній чохол можна зняти для прання.

Піна з пам'яттю

Піна з ефектом пам'яті, яка повертається до своєї первісної форми через 3 секунди, добре відома своєю пружністю та м'якістю на дотик. Він повторює форму шиї та щік, забезпечуючи збалансовану підтримку шиї та голови. Подушка стане відмінним вибором для людей, які страждають на алергію.

Легко складається

Подушка легко складається і укладається в сумку, тому її можна брати із собою будь-куди.

Показання:

 • рельєф шийних хребців;
 • легкі болі в попереково-крижовій ділянці, пов'язані з недостатньою підтримкою фігури в сидячому положенні;
 • корекція положення плечового пояса.

Догляд: піну з ефектом пам'яті не можна прати. Зовнішня знімна наволочка, її можна прати при температурі до 30°C. Залежно від способу транспортування, подушка після вилучення з упаковки може мати «заводський запах». Щоб він зник, достатньо провітрити подушку перед першим використанням.

Склад

Подушка: 100% поліуретан

Покриття: 100% поліестер

Розміри: 24 x 23 x 12,5 см

Щільність: 45 кг/м3

Бренд, виробник:
Qmed
Країна виробник:
Польща
Знайти схожі

Як правильно вибрати розмір дитячого взуття

Для того, щоб визначитися з розміром ноги дитини, вам необхідно виконати декілька нескладних дій:


 • Попросіть дитину стати на аркуш паперу (вимірювати потрібно тільки в такому положенні);
 • Ручкою обведіть стопу дитини, тримаючи ногу строго 90 градусів по відношенню до аркуша паперу;
 • Потім, лінійкою виміряйте довжину стопи на малюнку від великого пальця до середини п'ятки;
 • Пам'ятайте, що допустимий запас у взутті до 1 см., в залежності від віку та розміру ноги у дитини;
 • За допомогою таблиці "Мемо" виберіть потрібний розмір, враховуючи запас у взутті.

  Наприклад, якщо довжина стопи дитини 12.5 см., То відповідним розміром буде 20-й (13.3 см.).

  Розмір

  18

  19

  20

  21

  22

  23

  24

  25

  26

  27

  28

  29

  Довжина (cm)

  12.0

  12.7

  13.3

  14.0

  14.7

  15.3

  16.0

  16.7

  17.3

  18.0

  18.7

  19.3


  Розмір

  30

  31

  32

  33

  34

  35

  36

  37

  38

  39

  40

  ME

  Довжина (cm)

  20.0

  20.7

  21.3

  22.0

  22.7

  23.3

  24.0

  24.7

  25.3

  26.0

  26.7

  MO

Memo - ортопедичне взуття для дітей з діагностичними і коригуючими елементами. Спеціально розроблена підошва Memo дозволяє контролювати стан ніг у дитини. Коли діти носять взуття, батьки самі можуть визначити проблему ніг у своїх дітей, використовуючи при цьому спеціальні коригуючі устілки: антиварусні (варусні) - сірі, і антивальгусні (вальгусні) - помаранчеві. Яскраві кольори і великий вибір різних моделей роблять взуття доступним для всіх. Підошва ортопедичного взуття Memo виготовлена з термокаучука і розділена на 6 пронумерованих зон. Носячи взуття від 10 до 14 днів, ви можете спостерігати стирання цих зон. Рівень зносу кожної зони відповідає певній деформації. Це свідчить про відповідні дії, які повинні бути прийняті. Є шість варіантів, щоб продіагностувати стан стоп дитини і зробити певні дії.

1. Стирання в зоні 1 означає, що ноги здорові. Тут взуття виконує профілактичну і моніторингову функції.

2. Стирання в зоні 2 - це зона ризику! Необхідно застосовувати коригувальні сірі - антиварусні (варусні) - устілки Memo, якщо стирання в цій зоні триває починайте використовувати помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) устілки. Якщо стирання триває і надалі, зверніться до лікаря-ортопеда.

3. Стирання в зоні 3 - використовуйте помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) коригувальні устілки і ортопедичне взуття Memo. В цьому випадку дефекти ніг повинні стати на своє місце і повернутися до першої зони. Якщо дитині це не допомагає, зверніться до лікаря.

4. Стирання в зоні 4 – означає, що потрібно носити помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) коригувальні устілки і ортопедичне взуття MEMO, а також проконсультуватися з лікарем.

5. Стирання в зоні 5. Терміново проконсультуйтеся з лікарем.

6. Стирання в зоні 6. Якщо і надалі триває стирання цієї зони - терміново зверніться до лікаря-ортопеда.

Застосування супінаторів:

Щоб забезпечити більш ефективне лікування деформованих ніг, потрібно носити взуття Memo, використовуючи при цьому коригувальні-профілактичні устілки. Більшість дефектів зникне протягом 8-ми місяців, при застосуванні лікувальних устілок Memo. Тривалість лікування може коливатися. Для дітей цей процес проходить швидше, а в підлітковому віці важче виправити відхилення, які відбулися раніше.

No reviews found

QMEDPT
595 грн
+
Write a review
Задати питання
 • Знайшли дешевше?
Можливо, вас зацікавить
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку