Реабілітаційна подушка з рельєфним отвором Qmed Rehabilitation Cushion

REHAB_CUSHION
1 250 грн
 • Знайшли дешевше?
 • Комфорт сидіння після пологів
 • Полегшення геморою
 • Для офісної роботи

Реабілітація є невід'ємною частиною лікування, особливо в період реконвалесценції або після операції. Часто наслідком лікування, пов'язаного з порушенням цілісності тканин, є загальна слабкість хворого, обмеження активності і рухливості. Правильно сформована подушка супроводжує процес природної регенерації та зменшення фізичних наслідків захворювання чи процедури. Подушка підтримує положення тіла пацієнта та має протипролежневу дію, особливо у пацієнтів з обмеженою рухливістю.

Використання реабілітаційної подушки з рельєфним отвором також полегшує біль, що виникає у жінок після пологів через природні шляхи, коли рекомендується зменшити тиск на промежину. Пацієнти після операції з видалення геморою або під час загострення захворювання, щоб залишатися ефективними або повертатися до активності, використовують продукти, які дозволяють їм залишатися в положенні сидячи. Подушка також використовується людьми, чутливими до тиску, які цінують м'якість сидіння та ізоляцію від твердої поверхні стільців або офісних крісел, коли вони шукають перевірені способи зменшити вплив сидячої роботи. 

Піна з ефектом пам'яті прогинається лише частково, правильно розподіляє вагу тіла користувача і дозволяє зручно сидіти. Властивості піни з ефектом пам'яті дозволяють їй тривалий час зберігати первинну форму - подушка не деформується і не руйнується. Нековзне дно подушки утримує її в стабільному положенні, а використання анатомічно сумісного отвору збільшує циркуляцію повітря біля шкіри в місцях, які потребують догляду. Виріб оптимальної форми для жінок і чоловіків.

Показання: 

 • профілактика пролежнів в області сідниць і стегон 
 • полегшення дискомфорту та болю в промежині в ранньому післяпологовому періоді 
 • зняття дискомфорту і болю в області сідниць після операції геморою 

Протипоказання: 

не знайдено 

Догляд: піна з пам'яттю не підлягає пранню. Зовнішній чохол знімний і його можна прати при температурі до 30 °C / 86 °F. 

Попередження: особам, які мають ризик розвитку пролежнів або вже мають відкриту рану або рану 3 або 4 ступеня, перед використанням рекомендується проконсультуватися з медичним працівником.

Склад:

Подушка: 100% поліуретан

Чохол: 100% поліестер

Щільність: 45 кг / м3

Розміри: 44 х 7,5 см

Діаметр отвору: 13 х 20 см

Бренд, виробник
Qmed
Країна виробник
Польща
Знайти схожі

Як правильно вибрати розмір дитячого взуття

Для того, щоб визначитися з розміром ноги дитини, вам необхідно виконати декілька нескладних дій:


 • Попросіть дитину стати на аркуш паперу (вимірювати потрібно тільки в такому положенні);
 • Ручкою обведіть стопу дитини, тримаючи ногу строго 90 градусів по відношенню до аркуша паперу;
 • Потім, лінійкою виміряйте довжину стопи на малюнку від великого пальця до середини п'ятки;
 • Пам'ятайте, що допустимий запас у взутті до 1 см., в залежності від віку та розміру ноги у дитини;
 • За допомогою таблиці "Мемо" виберіть потрібний розмір, враховуючи запас у взутті.

  Наприклад, якщо довжина стопи дитини 12.5 см., То відповідним розміром буде 20-й (13.3 см.).

  Розмір

  18

  19

  20

  21

  22

  23

  24

  25

  26

  27

  28

  29

  Довжина (cm)

  12.0

  12.7

  13.3

  14.0

  14.7

  15.3

  16.0

  16.7

  17.3

  18.0

  18.7

  19.3


  Розмір

  30

  31

  32

  33

  34

  35

  36

  37

  38

  39

  40

  ME

  Довжина (cm)

  20.0

  20.7

  21.3

  22.0

  22.7

  23.3

  24.0

  24.7

  25.3

  26.0

  26.7

  MO

Memo - ортопедичне взуття для дітей з діагностичними і коригуючими елементами. Спеціально розроблена підошва Memo дозволяє контролювати стан ніг у дитини. Коли діти носять взуття, батьки самі можуть визначити проблему ніг у своїх дітей, використовуючи при цьому спеціальні коригуючі устілки: антиварусні (варусні) - сірі, і антивальгусні (вальгусні) - помаранчеві. Яскраві кольори і великий вибір різних моделей роблять взуття доступним для всіх. Підошва ортопедичного взуття Memo виготовлена з термокаучука і розділена на 6 пронумерованих зон. Носячи взуття від 10 до 14 днів, ви можете спостерігати стирання цих зон. Рівень зносу кожної зони відповідає певній деформації. Це свідчить про відповідні дії, які повинні бути прийняті. Є шість варіантів, щоб продіагностувати стан стоп дитини і зробити певні дії.

1. Стирання в зоні 1 означає, що ноги здорові. Тут взуття виконує профілактичну і моніторингову функції.

2. Стирання в зоні 2 - це зона ризику! Необхідно застосовувати коригувальні сірі - антиварусні (варусні) - устілки Memo, якщо стирання в цій зоні триває починайте використовувати помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) устілки. Якщо стирання триває і надалі, зверніться до лікаря-ортопеда.

3. Стирання в зоні 3 - використовуйте помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) коригувальні устілки і ортопедичне взуття Memo. В цьому випадку дефекти ніг повинні стати на своє місце і повернутися до першої зони. Якщо дитині це не допомагає, зверніться до лікаря.

4. Стирання в зоні 4 – означає, що потрібно носити помаранчеві - антивальгусні (вальгусні) коригувальні устілки і ортопедичне взуття MEMO, а також проконсультуватися з лікарем.

5. Стирання в зоні 5. Терміново проконсультуйтеся з лікарем.

6. Стирання в зоні 6. Якщо і надалі триває стирання цієї зони - терміново зверніться до лікаря-ортопеда.

Застосування супінаторів:

Щоб забезпечити більш ефективне лікування деформованих ніг, потрібно носити взуття Memo, використовуючи при цьому коригувальні-профілактичні устілки. Більшість дефектів зникне протягом 8-ми місяців, при застосуванні лікувальних устілок Memo. Тривалість лікування може коливатися. Для дітей цей процес проходить швидше, а в підлітковому віці важче виправити відхилення, які відбулися раніше.

No reviews found

Можливо, вас зацікавить
 • Похожые товары
 • Хиты продаж
 • Самые популярные
 • Недавно просмотренные
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку