Про Нас

В наші дні стали дуже актуальними такі теми, як здорове харчування, повноцінний розвиток, природне лікування. Нам, батькам, доводиться бути більш уважними та розумними, вміти «фільтрувати» і вибирати з величезної кількості товарів і послуг, що нахлинули на наш ринок, тільки найкраще для наших дітей – корисні, здорові і якісні продукти.

Існує ще одна не менш важлива тема - вибір взуття. Я з цією проблемою зіткнулася, коли моя дочка стала на ніжки і настала пора купувати їй першу пару взуття. Як завжди, я кинулася на пошуки потрібної інформації. Шукала поради з приводу вибору взуття, інформацію про те, якою має бути взуття для малюків і т. д., але на превеликий жаль, нічого не знайшла... Почала купувати взуття різних виробників: в одних ходити не виходить, в інших ніжку натирає, деякі взагалі ніжка не входить... Я не могла знайти комфортне, «правильне» взуття, а коли випадково почула про плоскостопість, зовсім розгубилася! Методом проб і помилок я знайшла те, що дійсно нам підійшло і допомогло впоратися з проблемами стоп, це ортопедичне взуття «Мемо» з його чудовою , запатентованою системою "Мемо"! З чистим серцем можу тепер радити вам :)... Я сподіваюся, що на нашому сайті Ви знайдете потрібну, корисну та цікаву інформацію, а взуття, представлене у нас, відповість всім вашим вимогам!

Правильне, органічне харчування, повноцінне фізичне навантаження, наша з Вами турбота, увага і любов до дітей - це ті чинники, які допоможуть нам сформувати і виростити здорове, успішне, повноцінне у всіх відносинах покоління!

P. S. Хочеться відзначити, що інформація на сайті має пізнавальний і профілактичний характер. В питаннях лікування, Вас може проконсультувати тільки спеціаліст, лікар-ортопед.

Дитяче ортопедичне взуття - навіщо, кому і чому?

Необхідність використання спеціального ортопедичного взуття на сьогоднішній день обумовлюється не тільки високим рівнем різних захворювань стоп, але і бажанням попередити подібні неприємності. Фахівці рекомендують купити ортопедичне взуття практично всім, незалежно від віку і роду занять. Адже наявність у гардеробі хоча б однієї такої пари сприяє зменшенню навантаження на ноги під час тривалої ходьби, коригує зведення стопи і суглобів, істотно полегшує життя і покращує самопочуття.

Сучасне ортопедичне взуття дуже виручає по життю:

• продавців, перукарів, офіціантів, а також людей з іншими «стоячими» професіями;

• вагітних і нещодавно народили жінок;

• людей похилого віку;

• дітей, які тільки починають ходити.

Особливу увагу варто приділити однорічній дитині, яка дуже хоче навчитися ходити самостійно. Саме в цей період її розвитку формується правильна хода, розвиваються суглоби, і розподіляється навантаження на стопи. Правильно розроблене ортопедичне дитяче взуття дозволить дитині не тільки навчитися правильно ходити, але і допоможе попередити різні неприємності у вигляді плоскостопості, деформації стоп, захворювань хребта і венозної недостатності нижніх кінцівок.

Правильний розвиток суглобів і стоп у перші роки життя створює основу здоров'я в майбутньому. Таке рішення, як придбання ортопедичного взуття дуже позитивно позначиться на майбутньому маленького чоловічка, у вигляді відсутності проблем з ніжками(стопами).

Що важливо пам'ятати перед тим, як купити дитяче ортопедичне взуття для дитини? Необхідно проконсультуватися з кваліфікованим та досвідченим спеціалістом. Це обов'язкова умова, оскільки різні види ортопедичного взуття мають свої унікальні властивості. Дотримання цих правил допоможе попередити поширені захворювання стоп(суглобів), сформувати правильну і впевнену ходу малюка, а також принести масу задоволення від самостійних прогулянок на свіжому повітрі. Напевно, ортопедичне взуття для дітей не менш важливе, ніж для людей, які вже мають проблеми з поганим самопочуттям, болем у ногах. Адже провести профілактичні заходи завжди легше, ніж лікувати, тим більше, на ногах людина проводить більшу частину активного часу.