Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces

Шнурки для кроссовок Kaps плоскої форми, чудово підійдуть для спортивного і повсякденного взуття. Ви зможете поєднувати їх із взуттям різної стилістики, адже дані аксесуари представлені 13 кольорами, у різній довжині. Довговічні, легко поддаються чищенню і сушці.

Kaps - найкращі шнурки для вашого улюбленого взуття!

Шнурки у великому і різноманітному асортименті від Kaps - це аксесуари, які поєднують у собі 24 роки досвіду на європейському ринку, співпрацю з командою талановитих дизайнерів та інженерів, роботу з якісними матеріалами. Продукти цього виробника високо оцінюють європейські користувачі, їх рекомендують взуттєві майстри.

Шнурки Kaps виготовлені з міцних бавовняних волокон. Ці аксесуари стануть хорошим вибором для будь-якого гардеробу. На Babyfoot легко знайти шнурки різної довжини, товщини і розмірів. Бавовняні, шкіряні, силіконові, вощені - ви можете купити шнурки для будь-якого виду взуття.

Бренд, виробник:
Kaps
Країна виробник:
Польща
203470
62 грн
В наявності
Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Білий - 01, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Голубий - 14, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Фіолетовий - 24, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Синій - 35, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Сірий - 41, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Жовтий - 50, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Салатовий флуоресцентний - 58, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Памаранчевий флуоресцентний - 59, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Рожевий флуоресцентний - 60, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Чорний - 91, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Лимон флуоресцентний - 101, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Червоний - 113, image Шнурки для кросівок Kaps Sneakers Laces, Колір: Темно рожевий - 126, image
+
Задати питання
  • Знайшли дешевше?
Можливо, вас зацікавить
  • Похожые товары
  • Хиты продаж
  • Самые популярные
Швидка та якісна доставка

Babyfoot робить доставку по Україні і по всьому світ

Гарантія якості і сервісне обслуговування

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Повернення товару протягом 30 днів

У вас є 30 днів, для того щоб протестувати вашу покупку