095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Ортопедичне взуття Мемо піклується про правильний розвиток ніг наших дітей: сандалі, туфлі, кросівки і черевики

Дитяче ортопедичне взуття Мемо - це найвища якість взуття для дітей, виготолених в класичному стилі з натуральних матеріалів, які найкраще підходять для дитячих ніжок. Унікальна функція діагностики забезпечується системою моніторингу, вміщена в підошву взуття Мемо. Розроблена протягом багатьох років конструкція і технологія збирання взуття були визнані фахівцями як ефективний метод профілактики і лікування найбільш поширених дефектів постави.

Стежить за станом дитячих ніг
Стежить за станом дитячих нігУнікальна система динамічного контролю ніг дитини дає можливість моніторингу поточного стану ноги і безпосередньої реакції батьків. Особлива форма стабілізує стопу і забезпечує її правильне положення під час ходьби.

Виправляє існуючі проблеми ніг
Исправляет существующие проблемы ногНабір устілок, які є частиною системи Мемо, разом з вбудованим каблуком Томаса роблять ортопедичне взуття Мемо коректуючим і лікувальним. Дитячі ортопедичні устілки можуть бути обрані батьками на основі стану системи Мемо, яка розділена на 6 зон, і відповідно до рекомендації лікаря. Використовуються лікувальні устілки Мемо: помаранчеві вальгусні і сірі варусні. Разом з ортопедичними устілкаи, взуття набуває властивостей антивальгусного і антиварусного ортопедичного взуття для дітей.

Збільшує комфорт для ніг
Увеличивает комфорт для ногМатеріали вищої якості використовуються для виробництва взуття Мемо. Босоніжки, туфлі і черевики зовні і всередині виготовлені з натуральної м'якої козячої шкіри, яка ідеально підходить для дитячих ніг. Козяча шкіра природно адаптується до ноги, збільшуючи комфорт при носінні. Природні гігроскопічні матеріали роблять взуття дихаючим і ноги не потіють.

Запобігає проблеми ніг
Предотвращает проблемы ног
Спеціальна технологія пошиття взуття V-tech ґрунтується на правильному положенні устілки в процесі складання. Технологія гарантує збереження осі симетрії у взутті. Разом з характерним жорстким задником і високим верхом вона підтримує правильний ріст ноги. Взуття Мемо не має конструктивних особливостей, які могли б порушити справжню фізіологію ніг при рості дитини. Завдяки цьому взуття Мемо набуває морфологічних та функціональних властивостей як лікувальне, діагностичне та профілактичне взуття для виправлення існуючих дефектів і симптомів.

Рекомендується фахівцями
Рекомендуется специалистами

Продукт отримав позитивний висновок "Centrum Zdrowia Dziecka"
Система Мемо отримала спеціальну нагороду в категорії

Профілактики Здоров'я під час XIII Rehabilitation Devices Fair;

Система Мемо зареєстрована в Бюро з реєстрації лікарських засобів, виробів медичного призначення та біоцидних продуктів в якості медичного продукту.

Кращі в Польщі
The Best in Poland

Сертифікат споживчого конкурсу, що підтверджує високу якість продукту - системи Memo. Наявність знака якості "Кращі в Польщі" збільшує той факт, що продукт отримав визнання клієнтів, які високо оцінили продукт, його якість і унікальну ідею.

Купити дитяче ортопедичне взуття Мемо, в інтернет магазині Babyfoot з доставкою по всій Україні.

Рекомендується спеціалістами

Система «взуття Мемо» отримала позитивний висновок 78 / DBA / 2008 Інституту «Меморіал - центр здоров'я дитини», Варшава, який є найсучаснішим польським фахівцем дитячої лікарні та науково-дослідним інститутом. Взуття Мемо було оцінена Доктором медичних наук Ганною Лукашевською - педіатром, фахівцем з медичної реабілітації та директором дитячої клініки відновного лікування.

Доведено, що взуття Мемо і система діагностики Мемо не тільки позитивно впливають на розвиток постави і ніг дітей, але і допомагає усунути проблеми. Система Мемо допомагає в реабілітації і допомагає зробити перші кроки дітям з неврологічними розладами.

Продукт із позначкою "Позитивний Висновок Інституту Охорони здоров'я Дітей" є кращим вибором для ваших дітей. Все ретельно перевіряється фахівцями: лікарями, діабетологами, фізіотерапевтами. Вироби з їх логотипом високо оцінюються споживачами. «Меморіал - центр здоров'я дитини», є найсучаснішою спеціалізованої дитячою клінікою та науково-дослідним інститутом, а також основний консультативний орган для виробників, дистриб'юторів та установ, які контролюють безпеку дитячих товарів. Перед Інститутом стоїть завдання в дослідженні і оціненні товару. Видатна команда професіоналів і сучасне дослідницьке обладнання робить сприйняття інституту одним з кращих науково-дослідних інститутів з боку Міністерства науки.

Систему Мемо високо оцінили педіатри і ортопеди. Вона особливо рекомендується для запобігання проблеми з ногами і виправлення наявних порушень. Позитивний вплив «системи Мемо» було доведено в 2010 році.

Питання експертам

Правильне взуття для дітей

1. Ортопедичне взуття з високим задником - це добре для моєї дитини?

Залежно від ступеня важкості проблеми стопи, ви можете вибирати взуття з високим або низьким задником. Завдяки жорсткості навколо п'яти, всі види взуття Memo тримають ногу в правильному положенні, при ходьбі дитини.

2. Каблук Томаса

Всі моделі взуття Memo, крім серії Memo Baby (з 18 по 21 розмір) мають каблук Томаса. Звичайно, це є основою. Завдяки жорсткості, нога буде добре стабілізована і матиме правильне положення під час ходьби.

4. Який правильний запас повинен бути у взутті?

Максимально допустимий запас у взутті становить 8-10 мм. Резерв, який перевищує 1 см, може викликати дискомфорт при ходьбі, а також знизити ефективність роботи лікувального взуття.

5. Розміри дитячого взуття

Відповідна таблиця розмірів дитячого взуття Memo наведена на сторінці товару.

Проблеми спини

1. Які устілки можуть допомогти у випадку вальгусноЇ деформації?

При вальгусній стопі ми рекомендуємо вам помаранчеві устілки Мемо. Їх потрібно використовувати, не чекаючи інформації діагностичної підошви. Завжди пам'ятайте про регулярні вправи. Це ключ до успіху!

2. Проблеми колін.

Ми пропонуємо вибрати відповідне ортопедично - профілактичне взуття. Якщо цього недостатньо, устілки - необхідні. Ми також радимо регулярні вправи.

3. Яке взуття підійде при плоско-вальгусній деформації стоп?

У 15 місяців діти починають ходити, тому важливо вибрати взуття, яке захищає і стабілізує п'яту, дає максимальний комфорт і тримає ноги в правильному положенні. Ми пропонуємо вам перевірити босоніжки Memo Dino, та новинки Memo Miki та Memo Mini. Взуття призначене для дітей, які тільки починають ходити.

3. Проблема в колінах - чи потрібні вправи?

Регулярні вправи - дуже важлива частина терапії. Звичайно, правильно підібране взуття також важливе, але вправи приносять видимий ефект швидше. Будь ласка, ознайомтеся з вправами, представленими на нашому сайті. Завжди пам'ятайте, що вправи повинні виконуватися регулярно: 5-10 хвилин в день.

4. Проблема в колінах - які устілки підійдуть?

Регулярні вправи в басейні, безумовно, допоможуть. Замість устілок ми пропонуємо вибрати взуття з жорстким задником, яке стабілізує і підтримує правильне положення стопи. Ми пропонуємо вам вибрати взуття Memo, яке можна носити вдома, в школі або в дитячому садочку (там, де діти проводять більшу частину часу). Вправи і правильне взуття повинні допомогти.

5. Які устілки ми повинні вибрати?

На даний момент, якщо вашій дитині не діагностували плоско-вальгусну деформацію (плоскостопість), використовувати устілки не потрібно. Memo босоніжки і черевички мають жорсткий задник, який тримає стопу в правильному положенні. Регулярні вправи і взуття Memo повинні виправити можливі проблеми. Ви повинні стежити за дитячою ходою, регулярно перевіряти Memo підошву. Якщо в новій парі взуття матиме ті ж стирання, вам слід звернутися до лікаря, який може призначити вам ортопедичні устілки. Радимо Вам звернути особливу увагу на вправи – виконання по кілька хвилин щодня принесе видимі ефекти і зміцнить м'язи.