+38(095)062-79-95 +38(098)293-45-14 +38(093)578-34-44

Топ-засоби по догляду за літнім взуттям бренду Kaps

23-05-2018
Автор Оля
Топ-засоби по догляду за літнім взуттям бренду Kaps Babyfoot

Скоро літо - саме час вибирати відповідне взуття для теплих днів. Ми впевнені, що більшість наших клієнтів вже зайняті цією справою, чому цілком сприяє погода. Ідеальне літнє взуття - легке, шкіряне, на невеликому каблучку, або рельєфній підошві. Від постійного ходіння на плоскій тонкій підошві або високих підборах страждають ноги, тому її краще носити рідше.

Як почистити шкіряну сумку і оновити її вигляд вдома

21-05-2018
Автор Оля
Як почистити шкіряну сумку і оновити її вигляд вдома Babyfoot

Шкіряні речі зберігають гарний вигляд протягом довгого періоду. Але в будь-якому випадку їх хороший стан необхідно підтримувати, а згодом - оновлювати. Для того, щоб догляд за шкіряними сумкою приносив бажаний результат, потрібно вміти правильно чистити і зберігати виріб, берегти його від пошкоджень, а також правильно вибирати засоби по догляду або відновленню. Сьогодні розповідаємо, як правильно почистити і оновити вигляд шкіряної сумки у домашніх умовах. Спочатку кілька слів про чистку підкладки, а після - про відновлення шкіряної поверхні сумки.

5 головних помилок батьків при купівлі першого дитячого взуття

11-05-2018
Автор Оля
5 головних помилок батьків при купівлі першого дитячого взуття Babyfoot

Купівля першого взуття для дитини - справжнє завдання, на яке витрачається чимало часу. Легко помилитися і вибрати невідповідну модель, якщо не цікавишся цією темою. Скажімо, якщо мама і тато не звертають увагу на конструкцію взуття, малюк може відчувати дискомфорт при ходьбі. І, навпаки, навіть якщо дитяче ортопедичне взуття зроблене за всіма стандартами, його дію зіпсує неправильний розмір. Сьогодні ми розповідаємо про 5 головних помилок, яких потрібно уникати при покупці взуття для малюка.

Чому варто купувати дитяче взуття через інтернет

08-05-2018
Автор Оля
Чому варто купувати дитяче взуття через інтернет Babyfoot

Ідея купувати дитяче взуття в інтернет-магазинах деяким батькам здається ризикованою. Цілком виправдано батьків турбують відповідність розміру взуття в онлайн-магазині, якість і ціни моделей. Однак, більшість сучасних онлайн-магазинів відповідають запитам клієнтів, пропонуючи якісне дитяче ортопедичне взуття, подарунки, в разі необхідності замінюють одну модель на іншу або повертають гроші.

Як носити туфельки без болю і дискомфорту? Огляд кращих пристосувань і аксесуарів для взуття на підборах

06-03-2018
Автор Оля
Як носити туфельки без болю і дискомфорту? Огляд кращих пристосувань і аксесуарів для взуття на підборах Babyfoot

Ортопеди не рекомендують носити високі підбори на протязі тривалого періоду, а обмежитися двома-трьома разами на тиждень. Але бувають моменти, коли жінка просто не може обійтися без модельного взуття на підборах через робочий дрес-код, на офіційних або розважальних заходах. Частина дівчат і жінок настільки сильно любить красиві туфлі, чобітки на підборах, що не хоче надовго від них відмовлятися.

Зимове дитяче взуття: як зберігати, якщо в квартирі мало місця? Корисні ідеї та фото

28-02-2018
Автор Оля
Зимове дитяче взуття: як зберігати, якщо в квартирі мало місця? Корисні ідеї та фото Babyfoot
Зима закінчується, і зовсім скоро настане час, коли теплі черевики потрібно буде сховати на зберігання. Щоб зберегти зимове дитяче взуття у належному вигляді на наступну зиму, варто добре за ним доглядати.

Ми говоримо «ні» в'єтнамкам!

23-02-2018
Автор Оля
Ми говоримо «ні» в'єтнамкам! Babyfoot

Дитяче взуття представлене виробниками в різних формах і видах. Якщо ортопедичні вироби ми використовуємо з метою профілактики, деякі види взуття призначені для дуже конкретного використання.

Зимовий догляд і турбота про ноги

02-01-2018
Автор Оля

У холодну пору року ми особливо ретельно піклуємося про те, щоб ноги залишалися в теплі. Але для того, щоб ніжки залишалися доглянутими і здоровими, цього недостатньо. Незважаючи на те, що ми носимо закрите взуття, шкіра ніг страждає від сухості, тріщин, а якщо ви добре «закутали» ноги і багато рухаєтеся, вони ще й пітніють. Ще одна проблема, з якою можна зіткнутися взимку - обмороження. Тепло ніг в такий період забезпечують якісні зимові устілки та взуття.

Неправильна постава у дитини і користь корекційних вправ

20-12-2017
Автор Оля
Неправильна постава у дитини і користь корекційних вправ Babyfoot

Стандартні вправи на уроці фізкультури не завжди підходять дітям з проблемами хребта, деформаціями або захворюваннями нижніх кінцівок. Для людини зі сколіозом, плечовою асиметрією, кіфозом, плоскостопістю звичайні вправи можуть бути важкими, болісними і навіть небажаними. У кожному індивідуальному випадку слід отримати консультацію лікаря про доцільність участі дитини в тих чи інших спортивних заняттях. Лікар також порекомендує відповідні корекційні вправи, або повідомить про необхідність відвідувати кабінет лікувальної фізкультури, носити дитяче ортопедичне взуття.

Фітбол-гімнастика для дітей: головні переваги і підготовка до вправ

05-12-2017
Автор Оля

Про важливість фізичної активності говорять практично завжди, коли йдеться про здоров'я наших дітей. При цьому, сидячий спосіб життя негативно впливає не лише на дорослих, але й на дошкільнят і школярів. Для того, щоб заохотити дитину займатися спортивними вправами, можна надати їй місце для спортивного куточка (якщо є така можливість). Одним з чудових універсальних тренажерів для дорослих і дітей є гімнастичний м'яч - фітбол.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення