095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

3 способи стимулювати фізичний розвиток Вашого малюка

13-01-2017
Автор Lesia Bratash
3 способи стимулювати фізичний розвиток Вашого малюка - Babyfoot

Кожні батьки бажають бачити свого малюка здоровим і життєрадісним. Фізична активність надає можливості кожному розвивати себе у цих напрямках. Здорова дитина менше хворіє, краще харчується, легше сприймає і запам’ятовує інформацію під час навчання, краще контактує з іншими. Низька активність призводить до ожиріння, поганого настрою, дитині важче впоратися зі стресами та завданнями. Саме тому ми пропонуємо Вам кілька ідей для фізичного розвитку малюка, які сприятимуть підвищенню розвитку його фізичних навичок і легко встановляться у вашому повсякденному житті. Крім того, це чудовий спосіб зайняти корисною справою свого малюка.

1. Заняття з фітболом

Фітболи зручно використовувати з декількох причин. По-перше, це універсальні вироби, які підійдуть для будь-якого віку і будь-яких спортивних уподобань. Навіть майбутні матусі і малюки віком в кілька місяців отримують від них максимальне задоволення. По-друге, при всій своїй універсальності фітболи дуже позитивно впливають на стан нашого тіла. Вони укріплять м’язи, підтягнуть тіло, допоможуть розвинути гнучкість, а новонароджені малюки розвивають на них свою координацію і засвоюють фізичну активність. По-третє, хороший настрій Вам і малюку буде забезпечено, адже фітбол – це великий, легкий і яскравий м’яч, яким можна гратися навіть усією сім’єю.

2. Масажери

Масажери дуже добре впливають на тонус м’язів, чудово підходять для боротьби з плоскостопістю, покращенню кровообігу. В каталозі нашого інтернет магазину можна знайти масажери наступних видів: балансувальний м'яч для рівноваги, акупунктурний масажний коврик, балансувальний диск, масажний килимок для ніг з камінчиками.

3. Плавання

Усі знають, наскільки добре впливає на організм заняття у воді. Це і розвиток правильної постави, і зміцнення м’язів, і загальне укріплення організму. Якщо плануєте віддати свою дитину на гурток плавання, потрібно переконатися, що він чи вона не боїться води. Аби у дитини не виникало такого страху, вона повинна розуміти, наскільки весело та корисно перебувати у воді. Тому зробіть час проведення малюка у ванній максимально приємним, забезпечивши його улюбленими іграшками.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення