095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

5 головних помилок батьків при купівлі першого дитячого взуття

11-05-2018
Автор Оля
5 головних помилок батьків при купівлі першого дитячого взуття Babyfoot

Купівля першого взуття для дитини - справжнє завдання, на яке витрачається чимало часу. Легко помилитися і вибрати невідповідну модель, якщо не цікавишся цією темою. Скажімо, якщо мама і тато не звертають увагу на конструкцію взуття, малюк може відчувати дискомфорт при ходьбі. І, навпаки, навіть якщо дитяче ортопедичне взуття зроблене за всіма стандартами, його дію зіпсує неправильний розмір. Сьогодні ми розповідаємо про 5 головних помилок, яких потрібно уникати при покупці взуття для малюка.

Помилка 1: поспішити

До тих пір, поки дитина не почне ходити, вона не потребує взуття. Малюк повзає, вчиться сидіти і стояти босоніж. Тільки коли він освоїть техніку ходіння, можна буде купувати перші черевички.

Помилка 2: неправильно виміряти ніжки

Перш ніж вирушати в магазин, вимірюйте параметри ніжок дитини, не обмежуючись при цьому лише довжиною. Ширина також має значення. Давайте завжди купувати взуття разом з малюком, не відмовляючись від примірки на обидві ніжки. Коли ви вимірюєте взуття, дістаньте устілки і поставте на них дитину. Так ви точно не помилитеся з розміром.

Якщо ви купуєте взуття онлайн, зверніть увагу на розмірну таблицю, яку пропонує виробник. Скористайтеся нею при виборі розміру. У нашому магазині Babyfoot під кожною парою запропонованих моделей ви знайдете докладний опис того, як правильно виміряти ніжку малюка.

Помилка 3: взуття занадто жорстке

До недавнього часу існувало переконання, що дитячі черевики повинні мати жорстку підошву для підтримки правильного розташування ніг. Але таке взуття обмежує природні рухи, сковує стопу та гомілку. У такому взутті рухи дитини нагадують рухи робота.

Шукайте взуття з гнучкою підошвою, яку ви самі можете «прогнути». Верхня частина взуття теж не повинна бути занадто високою або жорсткою. Наприклад, у взутті нашого магазину верхня частина наповнена пінкою, щоб запобігти натиранням чутливих областей стопи.

Помилка 4: краса за рахунок зручності

Навіть найрозсудливіші батьки можуть пожертвувати красивими туфлями заради комфортних. Але у випадку з дитячим взуттям цього робити не можна. Перша річ, від якої потрібно відмовлятися - вузький носок. Вам потрібне взуття з широким носком, щоб малюк без проблем рухав пальчиками. Варто звернути увагу на моделі з липучкою, оскільки дітям з ними справлятися найлегше. Найкраще взуття для будь-якого віку - шкіряне.

Помилка 5: доношувати взуття за іншою дитиною

Є різні думки з цього приводу, але ми дотримуємося переконання, що взуття для дитини (особливо перше!) повинне бути новим. Кожна дитина ставить ніжку по-різному, при цьому взуття змінює початкову форму. Крім того, дитині не варто носити власне стерте або стоптане взуття.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення