095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

5 ознак того, що Вашу подушку необхідно замінити

23-06-2017
Автор Оля
5 ознак того, що Вашу подушку необхідно замінити Babyfoot

Погодьтеся, ранкова рутина дуже сильно впливає на весь день. Якщо ми прокидаємося розбитими і з затерплою шиєю, дуже складно налаштуватися на роботу і сприймати навколишні речі з ентузіазмом.

Ні для кого не секрет, що подушка впливає на якість сну. Якщо вранці Вас турбує біль в області шиї, а перед сном Ви не відчуваєте себе повністю розслабленим, ймовірно, слід краще придивитися до своєї подушки. Можливо, з придбанням нового виробу Вам вдасться не тільки отримати більш якісних відпочинок, але і позбутися від неприємних відчуттів вранці.

Великим попитом заслужено користуються ортопедичні подушки, які володіють всім необхідним для того, щоб забезпечити необхідну підтримку під час сну.

1. Деформована подушка. Якщо перед сном Ви постійно повинні збивати її, варто подумати про покупку нової подушки. Якісні подушки правильно розподіляють вагу, не тиснуть, підходять формою і розміром Вашій голові.

2. Неправильне положення спини і шиї. При використанні ортопедичних подушок вдається істотно зменшити, а в деяких випадках і зовсім припинити болю в шиї і хребті.

Особливо важливо враховувати положення уві сні при порушеннях постави і хребта.

3. Головний біль, спазми м'язів. Якщо подушка не надає підтримку шиї і голові, а також не сприяє здоровому стану тіла під час нічного відпочинку, це може призвести до головного болю і болю в шиї.

4. Алергічні реакції. Людина, що страждає на алергію, знає свою реакцію на подушки з пір'я або пуху. У подушці також накопичується волога, що виділяється тілом, і лусочки шкіри, до яких притягуються частинки пилу. Коли в подушці виникає велика кількість бактерій і пилу, вона може стати причиною виникнення алергічної реакції або спровокувати прояви астми.

5. Подушка має неприємний запах. Причиною цього можуть стати грибок, бактерії, цвіль або піт. Можливо, в такому разі термін експлуатації Вашої подушки підійшов до кінця.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення