095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

5 простих способів покращити здоров'я дитини

05-10-2017
Автор Оля
5 простих способів покращити здоров'я дитини Babyfoot

Турботливі батьки завжди цікавляться новими способами вдосконалити якість життя своєї дитини, забезпечити всі можливості для її фізичного та інтелектуального розвитку. Наводимо нижче прості, але ефективні способи, які дозволять підтримувати здоров'я і гарний настрій у дитини.

1. Дозвольте своєму чаду звикнути спати в темряві.

Для того, щоб дитина відчувала себе повною сил і енергії на протязі дня, їй необхідно добре висипатися. На навчання та здатність аналізувати, запам'ятовувати інформацію якість сну також впливає - згадайте, як поводить себе невиспана дитина у школі. Якщо безпосередньо перед сном людина будь-якого віку працює за комп'ютером, сидить перед телевізором або гаджетом, синє світло, що випромінюється екраном, перешкоджає виробленню мелатоніну - завдяки цьому гормону нас хилить до сну пізно ввечері. Якщо за годину до сну Ви перестанете вмикати вищезгадані прилади, є велика ймовірність того, що скаргу «Я не хочу спати. Не можу заснути» від дитини не почуєте.

2. Не забороняйте дитині грати босоніж.

Як тільки малюк підростає, для підтримки ніжок йому необхідне якісне дитяче взуття. Але при цьому фахівці відзначають, що ходіння босоніж не можна скидати з рахунку. Нерівні природні поверхні - грунтова доріжка, зелений газон або піщаний пляж є чудовою можливістю добре повеселитися та забезпечити малюкові профілактику плоскостопості. Для дорослих ходіння босоніж стане не менш корисним.

Деякі батьки бояться бактерій, переохолодження ніжок і тому подібних проблем. Зрозуміло, потрібно бути обережними у виборі місцевості, враховувати погоду, температурні показання, чистоту навколишнього середовища.

3. Захищайтесь від сонячних променів помірно.

Існує маса кремів із сонцезахисними фільтрами, які щосили використовуються обережними батьками. Звісно, легше запобігти проблемі, ніж ризикувати своїм здоров'ям, але все ж повністю обмежувати дитину від сонця не варто.

Саме завдяки впливу сонячних променів в дитячому організмі утворюється вітамін D, нестача якого сприяє виникненню рахіту.

Сонячні промені несуть як шкоду, так і користь, тому обережність батьків цілком зрозуміла. Але оптимальна кількість часу, проведена на свіжому повітрі в теплий день принесе дитині користь і гарний настрій. Обов'язково враховувати час ігор, аби не потрапляти під сонячні промені в післяобідню спеку, використовувати світлий одяг і головні убори.

4. Зверніть увагу на те, які подушку і матрац використовує дитина.

Якісні подушки і матраци на сучасному ринку представлені досить широко, щоб підібрати відповідні вироби для всієї родини. Якщо дитина має алергічну реакцію, причиною якої може бути подушка, або скаржиться на якість сну на матраці, вивчіть питання про підбір постільних аксесуарів докладніше.

5. Зацікавте дитину займатися фізичними вправами, замість того, щоб змушувати її.

Одні батьки скаржаться на те, що їх чадо не хоче займатися спортом, а інших хвилює питання зайвої активності дитини. Це нелегкі питання, на вирішення яких може піти чимала кількість часу. Але якщо мова йде про небажання займатися фізичною активністю, хороший батьківський приклад і цікавий інвентар допоможуть залучити дитину до вдосконалення своїх фізичних навичок.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення