095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

5 способів для фізичної активності всієї родини!

21-09-2017
Автор Оля
5 способів для фізичної активності всієї родини! Babyfoot

Оскільки діти в усьому наслідують нас, дорослих, кращий спосіб привчити їх до регулярної фізичної активності - займатися нею всією сім'єю. Якщо дитина веде сидячий спосіб життя, вживає нездорову їжу, її м'язи не розвиваються, крім того, існує ризик виникнення такої проблеми, як ожиріння.

Чи можете Ви допомогти дитині отримувати додаткові години фізичної активності, навіть якщо самому не вистачає часу на спортзал або виконання тих чи інших комплексів вправ? Так. Адже фізична активність буває різною, і сьогодні ми перерахуємо кілька способів урізноманітнити свою активне життя.

1. Ранкова гімнастика. Навіть піднявшись на 15 хвилин раніше і зробивши зарядку разом з дитиною, Ви будете почувати себе більш активним і життєрадісним. Можна заздалегідь підготувати комплекси вправ, увімкнути музику - в цілому, постаратися зробити ранній підйом більш веселим.

2. Заняття з фітболом. Великі м'ячі - фітболи популярні за рахунок своєї універсальності. Навіть просто сидячи на м'ячі, Ви тренуєте м'язи, координацію, випрямляєте спину. Діти дуже люблять фітболи і не впускають можливості позайматися на них.

3. Домашні справи. Нескладні справи можна розподіляти серед усіх членів сім'ї. Таким чином Ви швидше досягнете виконання запланованих завдань. Дитина не стане лінуватися, якщо підійти до неї з таким «завданням» спокійно і ненав'язливо. А для маленької дитини можна задіяти ігровий момент.

4. «Тренування» в різних видах діяльності. Підніматися у квартиру не на ліфті, а пішки, походи по магазинах, прогулянки з собакою - така повсякденна рухова активність може внести різноманітність в сидячий спосіб життя батьків і дитини.

5. Ігри у дворі. На кожен сезон можна придумувати різні веселі ігри, в якій разом з дитиною візьме участь вся сім'я. Нехай у Вас не вистачає часу робити це кожен день - такі хороші вихідні дитина запам'ятає надовго.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення