095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

5 способів привчати малюка до фізичної активності

15-08-2017
Автор Оля
5 способів привчати малюка до фізичної активності Babyfoot

Щоденна активність важлива для здоров'я кожного з нас. Тому привчати дитину до здорового способу життя і фізичних вправ - це чудова мета для мами і тата. Якими способами Ви можете заохочувати свого малюка до такого розвитку?

1. Заняття з фітболом. Цікаво, що гімнастичні м'ячі (друга назва виробів) використовують навіть для занять з новонародженими дітьми. Заняття з фітболом допоможуть малюкові розвивати координацію, вчитися тримати рівновагу і зміцнювати м'язи.

2. Заохочувати дитину рухатися можуть її улюблені іграшки. Якщо малюк вже ходить або повзає, Ви можете переміщувати іграшки, розставляти їх в різні місця кімнати, «ховати» в доступні йому місця, а він буде знаходити їх.

3. Не забувайте про ранкову зарядку. Для того, щоб дитині було цікаво, в ній повинні бути присутніми ігрові моменти. І, головне, не забувайте самі регулярно виконувати вправи, щоб у малюка був приклад для наслідування. Робіть ранкову гімнастику разом з дитиною.

4. Надайте дитині можливість побачити або взяти участь у спортивних іграх. Дуже добре, якщо його ровесники-друзі будуть проводити час разом з Вами.

5. Фізична активність супроводжує нас всюди, в тому числі під час здорового відпочинку: Ви можете плавати з дитиною, катати його чи її на велосипеді, гуляти на природі, щоб показати різноманітність і позитивний результат такого проведення часу.

В майбутньому здоровий спосіб життя буде сприяти успіху дитини, робити її більш витривалою, сильною і здоровою. Добре, коли вчишся корисним речам із самого дитинства!

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення