095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

5 важливих моментів, які потрібно враховувати при виборі дитячого взуття

24-10-2017
Автор Оля
5 важливих моментів, які потрібно враховувати при виборі дитячого взуття Babyfoot

Формування дитячих ніг повинне відбуватися в безпечному та комфортному взутті. При виборі взуттєвих виробів ми орієнтуємося на досить велику кількість критеріїв, починаючи з матеріалу і закінчуючи розміром і дизайном. Перед покупкою нової пари варто розглянути моменти, які будуть важливими як з точки зору практичності, так і максимальної користі для здоров'я Вашого чада.

1. Не купуйте взуттєві вироби, якими раніше користувалася інша дитина.

Взуття обминається за формою ніжки свого першого власника, пристосовується до його ходи і т.п. А ніжки у дітей різні. Щоб таке взуття не мало негативного впливу на розвиток ніг іншого власника, варто від нього відмовитися.

2. Дитяче взуття повинне використовуватися, виходячи з конкретних погодних умов сезону.

Занадто тепле взуття сприятиме зайвому потовиділенню, і навпаки, легкі туфельки в холодний осінній день - погане рішення. Як і рішення купувати 2 пари взуття на всі випадки життя. Краще вибрати дві або три пари взуття на сезон, але вони повинні бути придатними до конкретних погодних умов. Тому планувати покупки взуття найкраще на початку сезону, коли є час уважно переглянути і оцінити всі гідні варіанти.

3. Взуттєвий виріб повинен бути ортопедично правильним.

Тут ми враховуємо і наявність маленького каблучка, і гнучкість підошви, і жорсткість задньої частини взуття, і носову частину, в якій пальчики будуть вільно рухатися, і застібки. Звертають увагу на розмір і запас (останній не повинен перевищувати 1 см). Перевага віддається натуральним матеріалам, взуттю з натуральної шкіри. Дитяче ортопедичне взуття високої якості представлене в нашому Інтернет магазині Babyfoot.

4. Якщо є потреба і бажання в економному розподілі коштів на дитяче взуття, заздалегідь сформуйте основні вимоги до взуттєвого гардеробу і продумайте, які види взуття потрібні на конкретний сезон.

Сформуйте комплект обов'язкового взуття окремо на зиму, літо і уважно перегляньте основні пропозиції від виробників щодо демісезонного взуття.

5. Між різноманітністю і якістю вибирайте останнє.

Орієнтуйтеся в першу чергу на характеристики взуття, а вже потім на дизайн. Великий вибір взуттєвих виробів на ринку дозволяє вибрати моделі хорошої стилістики з правильними рисами.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення