095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

8 причин обрати для себе ортопедичну подушку

10-07-2017
Автор Оля
8 причин обрати для себе ортопедичну подушку Babyfoot

У сучасному ритмі життя ми завжди прагнемо залишатися активними і бадьорими. Але без якісного відпочинку не обійтися, якщо при цьому ігнорувати або пропускати достатню кількість годин для сну. А деякі вироби, що використовуються нами в нічний час, можуть і негативно впливати на сон (неправильні подушки, наприклад).

Якщо Ви спостерігаєте у себе часті головні болі, відчуття дискомфорту в області шиї і спині, незрозумілу втому після пробудження, можливо, слід уважніше придивитися до своєї подушки. Старі, невідповідні за розміром вироби, пухові та пір'яні подушки можуть зіпсувати задоволення від сну. У такому випадку вибір нової ортопедичної подушки стане відмінним рішенням.

Користь від ортопедичної подушки з кожним днем тільки підтверджується новими користувачами цих чудових виробів:

1. На ранок людина відчуває себе повною енергії; прокидатися легко.

2. Зникають неприємні відчуття в спині, головний біль, шия не затікає. До того ж, ортопедичні подушки нерідко використовують при мігрені, шийному остеохондрозі, безсонні. Вони є не тільки засобом усунення даних проблем, а й чудовим способом їх профілактики.

3. Під час сну на такій подушці шийні хребці і хребет знаходяться на одному рівні. Це захищає нас від защемлення нервових закінчень і здавлювання кровоносних судин.

4. Відомі випадки, коли при використанні ортопедичної подушки припиняється хропіння.

5. Оскільки тканини отримують достатню кількість кисню, це сприяє їх регенерації, припиняючи старіння клітин.

6. Якщо ми спимо неправильно, з'являється ризик передчасної появи зморшок. Правильну позу уві сні легше прийняти, якщо користуєшся якісною подушкою, яка не провокує деформацію шкіри.

7. Кровопостачання головного мозку задовільне.

8. Ортопедичні подушки сподобаються людині, яка хоче пишається своєю правильною поставою. Адже поза під час сну не менш важлива для стану спини, ніж її правильне або неправильне положення в денний час.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення