095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Активність дитини у віці 1-3 років

16-08-2017
Автор Оля
Активність дитини у віці 1-3 років Babyfoot

Цей період в житті малюка можна охарактеризувати як «ходячий період». Саме у віці 1-3 років дитина удосконалює навички ходьби, вчиться бігати, стрибати і ширше пізнавати навколишній світ.

Дитина в 2-3 роки відчуває велику радість від руху, переміщень, активних ігор. Спокійніших малюків можна заохочувати до активності, використовуючи ігрові моменти. Як діти здійснюють свій фізичний розвиток, розповімо нижче.

Ходьба

Разом з ходьбою діти удосконалюють такі рухи, як нахили, присідання, підтягування вгору. Крім того, поліпшується координація: кроки більш правильні, дитина не розгойдується в усі боки при ходьбі, перестає розставляти руки при ході, вчасно зупиняється. Навчається пересуватися задом і боком. Для того, щоб хода малюка була максимально правильною, а йому було приємно і зручно пересуватися, потрібне якісне дитяче взуття, з натуральних матеріалів, жорстким задником, гнучкою підошвою. Воно повинне фіксувати ніжку малюка і добре застібатися.

Ходіння по сходах

Сходи - не перешкода для дитини, яка удосконалює навички ходьби. Тільки не забувайте страхувати малюка при таких тренуваннях, особливо при спуску вниз.

Біг, стрибки

Такі навички у малюків тільки починають проявляти себе, тому дитина може падати, втрачати рівновагу, спотикатися. Йому або їй поки важко різко зупинятися під час бігу. Добре, що діти не втрачають цілеспрямованість, а значить, через деякий час в цьому плані Вашого малюка чекатимуть хороші результати.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення