095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Балансувальний диск відмінний тренажер для правильної постави

25-11-2016
Автор Lesia Bratash
Балансувальний диск відмінний тренажер для правильної постави - Babyfoot

Балансувальний диск - це прекрасний вид тренажеру для користувачів різного віку і статури. Він чудово розвиває гнучкість тіла, сприяє поліпшенню постави і вчить утримувати рівновагу. Заняття на балансувальному диску впливають практично на всі групи м'язів, а значить, роблять тіло пропорційним і красивим.

У нашому інтернет магазині Ви можете знайти ці вироби від виробника Qmed. Під час занять вони підтримують тонус м'язів, зміцнюють їх. Балансувальний диск створений для розвитку координації, проте його також можна використовувати для масажу ніг.

Відмінний засіб для спортивних занять - Qmed MoonHopper. Це балансувальний м'яч для тренування рівноваги. Чим він відрізняється від інших виробів? Qmed MoonHopper має подобу орбіти і розвиває м'язи стабілізатори, що сприяють досягненню даного результату.

Для «прокачування» вміння балансувати, масажу, ігор та реабілітації після захворювань була створена игольчатая напівсфера Qmed Balance Pods. Її можна використовувати як вдома, так і у різних закладах у будь-якому віці. Вона витримує навантаження до 150 кг, але є простою і ефективною у використанні.

Оцініть балансувальні диски на нашому сайті, адже саме вони можуть стати Вашим щоденним помічником під час занять спортом, чудово підійдуть дітям, а дорослому будь-якого віку допоможуть відновити свої сили і зміцнити організм. Нехай ці вироби принесуть Вам максимум задоволення і дозволять ще більше полюбити фізичну активність.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення