095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Батут - завдає шкоди чи допомагає в лікуванні осанки?

15-11-2016
Автор Lesia Bratash
Батут - завдає шкоди чи допомагає в лікуванні осанки?

Діти дуже люблять стрибки на батуті і батьки цілком підтримують ці заняття. Батути заохочують дітей гратися на свіжому повітрі, до того ж – це чудовий спосіб відволікти малюка від постійних ігор за комп'ютером. Педіатрам, проте, дуже часто доводиться стикатись із запитаннями батьків з приводу безпеки такого задоволення. Чи можна отримати травму, стрибаючи на батуті? Чи є таке обладнання безпечним для дітей з неправильною поставою, або дітей, які носять ортопедтчне взуття?

Педіатри погоджуються: стрибки на батуті є прекрасною формою фізичної активності для дітей. Батут дає багато радості і всебічно розвиває все тіло, як м'язову силу, так і загальну фізичну активність. Це чудовий спосіб позбутися зайвої ваги, який не надто втомлює і приносить велике задоволення.

Коли справа доходить до положення тіла, наприклад, плоскостопості, вальгусного коліна або неправильної постави, їх існування не виключає можливості використання батутів. Стрибки стимулюють м'язи, тому веселощі на батуті можуть бути просто елементом коригувальної гімнастики! Проте кожна дитина потребує індивідуального підходу, отож для абсолютно впевненості щодо безпеки батута, варто проконсультуватися у лікаря.

Навколо батута накопичилося багато міфів, кажуть, наприклад, що стрибки на ньому завдають шкоди суглобам і хребту. У той же час, безліч людей тренуються на батутах не тільки при лікуванні неправильної постави, а й для її профілактики! Тому цих виробів не варто боятися! Потрібно лише переконатися, щоб батут, який використовують наші діти, був хорошої якості. Тоді така фізична активність буде сприяти здоровому розвитку організму

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення