095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Нескінченна пригода з "МЕМО" :-). Від автора блогу "Інвалідність на підборах"

25-07-2016
Автор Lesia Bratash

Joanna Trzop, автор блогу "Niepełnosprawność na" obcasach "" написала про свої пригоди під час пошуків правильного ортопедичного взуття.

Сьогодні я хотіла описати Вам деякі пригоди, пов'язані з пошуком відповідного взуття до моєї хвороби ...

Всупереч видимості, вибирати правильне взуття для інваліда або дитини, яке формує ноги - дуже важливо.

Коли я була підлітком, я не звертала особливої уваги на свою реабілітацію та будь-які необхідні допоміжні пристрої (в тому числі спеціальне взуття). Я не хотіла навіть чути про ортопедичного взуття, яке, в принципі, було необхідним для мене. Я вважала за краще в цей час взувати нормальні черевики, які носили мої сестри або колеги.

Згодом я переконалася, що при моєму захворюванні і дуже великій м'язовій напрузі, спеціальне взуття, в якому моя стопа буде правильно встановлена, є просто необхідним для мене, і до того ж дуже зручним. У той час я зрозуміла, що мені не потрібно було так обурюватись, тому що носити спеціальне ортопедичне взуття, для мого ж блага.

Я почала шукати компанії, які виробляють ортопедичне / лікувальне взуття і знайшла сайт компанії "MEMO".

Я перегортала сторінку за сторінкою, я переглядала взуття цієї компанії, і читала огляди різних моделей, і я не могла повірити своїм очам. Зовні взуття не схожа медичне спеціальне взуття. Воно добре виглядало, маючи свою естетичність і нічим не відрізняючись від звичайних черевиків !!!! Не довго думаючи, я вирішила зробити покупку, і чомусь мій вибір припав на босоніжки. У зв'язку з великою спастичністю ноги я не могла носити звичайних босоніжок, як здорова людина, тому що викрівляю ногу.

Влітку, незважаючи на високі температури я, на жаль, носила закрите взуття.

Коли я вирішила купити взуття МЕМО, це були босоніжки, охарактеризовані в першу чергу як взуття, що тримає ногу в правильному положенні. Крім того, вони були з кріпленням з трьома ремінцями, які є регульованими, так що нога була належним чином зафіксована.

Протягом літа я носила босоніжки, і не могла натішитися фактом, що нарешті мої ноги не кололи в закритих черевиках і були правильно відрегульовані.

Мої улюблені "пригоди" з MEMO почалися близько 7 років тому ... вони тривають донині і триватимуть ... Я не збираюся відмовлятися від них, тому що взуття компанії дає комфорт моїм ногам і мені ;-)

Взуття MEMO коригує моє неправильне положення стопи і деформація не погіршується.

Одна з багатьох особливостей виражена діагностичної підошвою і користю для здоров'я !!!

Користуючись нагодою цього дня, тобто у "День захисту дітей" я пишу для Мам дітей-інвалідів та здорових дітей, щоб з раннього віку звертали увагу на придбання відповідного взуття, яке буде правильно формувати ноги ваших маленьких :-)

Сторінка автора: http://joannatrzop.blogspot.com/2016/05/niekonczac...

Коментарі

Нове повідомлення