095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Будьте обережні: Підробки! Зимове ортопедичне взуття Memo Аspen

17-08-2016
Автор Lesia Bratash
Будьте осторожны: Подделки! Зимняя ортопедическая обувь Memo Aspen

На ресурсі irecommend, який створений для написання відгуків, користувач «hopesv» залишила відгук про покупку зимового ортопедичного взуття Memo Aspen. До відгуку були додані фотографії, на основі яких ми збираємося довести існування підробок ортопедичного взуття Memo. Хоча дана пара взуття була куплена в Росії, є велика ймовірність, що такі підробки незабаром можуть з'явитися на українському ринку в недобросовісних або недосвідчених продавців.

Автор відгуку дуже розчарована в «підробленому» взутті, хоча сама твердо переконана в тому, що був куплений оригінал. Автор стверджує, що перед покупкою було зазначено, що внутрішній матеріал - натуральне хутро. Однак компанією MDH sp. z o.o ще перед запуском виробництва на етапі презентації було зазначено, що внутрішній матеріал штучне хутро, це було зроблено з тією метою, що деякі діти можуть мати алергію на натуральну овчину. Штучне хутро, яке використовується в ортопедичних моделях Memo Aspen, нічим не гірше натуральних матеріалів.

Компанія mdh sp. z o.o ніколи не вказує на коробці інформацію про матеріали взуття. Кожна пара взуття проходить строгий контроль якості відповідно до вимогливих європейських стандартів якості. На підроблених моделях підошва дуже погано проклеєний, і загальна якість взуття дуже погана.

Ортопедичне взуття Memo виготовляється за спеціальною технологією V-Tech, завдяки якій взуття є правильним і симетричним без всякого міліметра нерівностей. На підроблених моделях дуже сильно видно, що вироблялися вони в підвальних приміщеннях без хорошого освітлення, шви дуже криві і про жодну симетрію не може йти мова.

Основною відмінністю всіх підробок є неякісні матеріали, які добре можна розгледіти навіть по фотографії.

Дорогі батьки! Будьте дуже обережні при купівлі взуття, і купуйте ортопедичне взуття Memo у офіційного представника - Інтернет магазину Babyfoot.


Коментарі

Добрый день! Обувь рассчитана на суровые зимы, водонепроницаемый материал и утепление внутри сохранят ножку ребенка сухой и теплой! Широкие липучки позволяют корректировать объем обуви, обувь подходит как на ножки с высоким подъемом так и на худенькие детские ножки.
Скажите пожалуйста, на какой "минус" рассчитаны ботинки? И ещё - пройдут ли они на ногу с высоким подъемом?
Нове повідомлення