095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чим корисні ортопедичні підп’яточники Kaps?

02-12-2016
Автор Lesia Bratash
Чим корисні ортопедичні підп’яточники Kaps? - Babyfoot

Ортопедичні підп’яточники - це вироби, які використовуються для вирішення найрізноманітніших дефектів стоп. У нашому інтернет магазині Babyfoot знайдете великий асортимент ортопедичних підп’яточників від виробника Kaps. Їх різноманітність і висока якість дозволяє вибрати ортопедичні підп’яточники, які найкраще допоможуть впоратися з тими чи іншими серйозними проблемами ніг.

У статті ми перерахуємо основні види підп’яточників бренду Kaps, щоб Ви змогли при потребі підібрати потрібні вироби.

Kaps Topmed – підп’яточник для корекції різної довжини ніг. Даний вид підп’яточників дозволяє використовувати низьке взуття, максимально зручне для користувача, при цьому добре збільшуючи його ріст з візуальної точки зору. Виріб можна використовувати як при відкритому, так і при закритому взутті (головне, п'ята все ж повинна бути закрита). Для ніг різної довжини такий підп’яточник послужить хорошим помічником і підніме потрібну стопу.

Підп’яточник Kaps Topmed має безліч відмінних характеристик: повітропроникність, регулювання температури, його натуральна шкіра забезпечує міцність на довгий час, а також вбирає піт і залишає відчуття легкості ногам.

Kaps Airflex - підп'яточник з латексної піни і овечої шкіри. Цей вид підп’яточників користується популярністю завдяки високій якості виготовлення. Дані вироби, як і попередні, добре справляються з проблемою різної довжини ніг, а також знижують вплив мікропоштовхів на ногу під час ходьби за допомогою ортопедичних подушок на п'яті. Особливо рекомендуються при болю в ногах і великому навантаженні на стопи.

Ортопедичний підп’яточник Kaps Correct був створений для використання при вальгусній і варусній деформаціях ніг. У його складі - латексна піна, овеча шкіра і спеціальна гума, що поглинає удари при ходьбі. Під час використання забезпечує правильне положення гомілковостопного суглоба і п'яти. Також відмінно впливає на стан постави.

Ортопедичний підп’яточник Kaps Heelmed використовується в разі виникнення шпор на п'ятах. Він також захищає стопу від мікроударів. Часто застосовується під час реабілітації з травмами суглобів ніг.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення