095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Чим зайнятися з дитиною на зимових канікулах?

06-01-2017
Автор Lesia Bratash
Чим зайнятися з дитиною на зимових канікулах? - Babyfoot

Ми впевнені, що зимові канікули можуть стати для дитини справжньою казкою і запам'ятатися на довгі роки, але для цього потрібно докласти чималу кількість зусиль. Зимові канікули - це постійне перебування малюка в будинку. І щоб він повністю не загубився в світі гаджетів, телевізора або комп'ютера, доведеться підшукати йому ще кілька занять.

Прогулянки на свіжому повітрі - обов'язкова частина зимових канікул. Батькам старших дітей легше переносити цей період, адже дитина вже сама може доглянути за собою, піти гуляти з друзями, весело провести час на ковзанці або в кіно. А маленькі діти потребують постійного догляду.

Ми радимо не обривати зв'язок зі знайомими, у яких є діти Вашого віку і запрошувати їх на свята. Це дозволить дітям не втрачати комунікацію на довгий період. Особливо це важливо для більш спокійних і мовчазних малюків.

Якщо мова йде про прогулянки на свіжому повітрі, то на снігу можна придумати безліч ігор. Малюкові також необхідне якісне зимове дитяче ортопедичне взуття і одяг, який не сковує рухів. Це набагато важливіше, ніж може здатися на перший погляд. Справа в тому, що занадто теплий одяг і взуття призводить до застуд, тому що дитина повністю перегрівається. А незручне взуття може стати причиною травм.

Новорічний час - час подарунків! До речі, хороший подарунок той, який порадує малюка та забере у нього велику кількість часу. А ще буде корисний для розвитку. Ми впевнені, дитячим магазинам буде що запропонувати Вам на цей рахунок в зимовий час.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення