095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Що робити, якщо дитина сутулиться?

08-09-2017
Автор Оля
Що робити, якщо дитина сутулиться? Babyfoot

Для того, щоб боротися з сутулістю, слід дізнатися про причини її появи. Оскільки дана проблема з часом може посилиться, потрібно привчати своє чадо сидіти і ходити правильно з самого дитинства.

Чому дитина може почати сутулитися?

Приблизно з 5-річного віку відбуваються зміни в будові тіла дитини. При досить інтенсивному рості спостерігається зміщення центру ваги у напрямку до тазу. Крім цього, навантаження на хребет стають більшими. Коли вдома дитина довго сидить за комп'ютером або телевізором, спина втрачає свою опору. Вона не може постійно сидіти рівно, при напрузі слабка мускулатура розтягується, дитина починає відчувати дискомфорт і біль. Тому таким питанням потрібно займатися, використовуючи різні способи для зміцнення тіла дитини.

У період навчального року діти починають рухатися менше, практично весь час сидячи за шкільною партою або за робочим столом вдома. Слід врахувати, що шкільні стільці не завжди підходять за розміром, вони тверді і не дуже зручні. Оскільки дитині доводиться сидіти практично в одному положенні на такому стільці (причому не одну годину!), вона буде намагатися сісти найзручніше - схилившись уперед, або, навпаки, відкидаючи верхню частину тулуба назад.

Способи боротьби з сутулістю

1. Не відкладайте вирішення даного питання. Ходити, сидіти, спати з прямою спиною - це частина способу життя, і отримати хороший результат можна тільки за допомогою практики.

2. Подавайте приклад. Зрозуміло, вимагати від дитини ходити рівно і при цьому горбитися самому - поведінка не тільки нерозумна, але і не дуже доросла. Діти беруть з нас приклад, і цим варто скористатися.

3. Перша річ, якою потрібно зайнятися - це зміцнення м'язів. Нехай фізична активність займає важливе місце в житті дитини. Позитивний результат приносить плавання, біг, катання на велосипеді. Використовують фітболи, на яких корисно сидіти, лежати і виконувати різні вправи, розвиваючи гнучкість; радять лазити по канату, шведських стінках.

4. Запам'ятайте, як повинна виглядати правильна поза сидіння за столом. Слідкуйте за своїм положенням тіла і положенням тіла дитини щодо столу.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення