095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Що робити, якщо у дитини надмірна вага? Babyfoot

07-01-2017
Автор Lesia Bratash
Що робити, якщо у дитини надмірна вага? Babyfoot

Так, таке буває. Іноді діти починають набирати велику вагу ще з малих років. Але в дитинстві навчити правильного способу дитину легше, ніж, скажімо, в підлітковому віці. Тому сьогодні ми поговоримо про те, що робити, якщо Ваше чадо несамовито почало набирати вагу.

По-перше, постарайтеся не турбуватися завчасно. Перше, що необхідно з'ясувати, чи дійсно ваш малюк має надлишкову вагу. Просто тому, що він носить одяг розміру для дитини старшого віку, або має трохи жиру навколо живота, не обов'язково означає, що дитина страждає його від надлишку.

З іншого боку, немає також ніякої правди в бабусиних казках про те, що пухкий малюк завжди здоровий. Важливим є те, щоб дитина мала правильну здорову вагу для свого особистого зросту і статури.

Якщо лікар погоджується з тим, що дитина має надлишкову вагу, швидше за все вона просто приймає більше калорій, ніж використовує. Є два простих кроки, які ви можете зробити, щоб допомогти вашому малюку досягти здорового ваги:

  • заохочувати його бути більш активним;
  • запропонувати йому здорову, збалансовану дієту.

Діти у віці до п'яти років повинні бути фізично активними протягом трьох годин в день, що більше, ніж ви могли спочатку уявити. Не хвилюйтеся, адже це не означає, що він повинен бігати протягом трьох годин поспіль! Замість цього, ви можете розбити час на шість півгодинних сплесків активності в день.

Якщо ваш малюк потребує трохи додаткового переконання, щоб рухатися, ось деякі ідеї:

Купіть дитині фітбол. Це виріб не змусить його сумувати, буде розвивати гнучкість, навчить хорошої координації і змусить більше рухатися. Крім того, фітболи використовують в будь-якому віці, як дорослі, так і діти. Якісні фітболи шукайте в нашому інтернет магазині.

Обмежте час малюка за телевізором або комп'ютером (планшетом). Години або двох в день більш ніж достатньо. Деякі експерти кажуть, що діти в два роки і молодше не повинні мати часу для таких справ взагалі.

Переконайтеся, що у дитини хороший сон. Недостатня кількість сну може призвести до підвищеного ризику отримати надлишкову вагу.

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення