095 062-79-95 098 293-45-14 093 578-34-44

Що робити, коли часу сну для Вас недостатньо?

10-12-2016
Автор Lesia Bratash
Що робити, коли часу сну для Вас недостатньо? - Babyfoot

Ви відчуваєте постійну втому як вдома, так і на роботі? Постійно хилить в сон? З такою проблемою стикаються в наш час відчувають безліч людей, особливо в великих містах і мегаполісах. Напевно, проблема зі сном - це одне з найважливіших питань, яке сучасному суспільству важко вирішити.

Причиною постійного недосипу можуть бути стреси і роздратування. Проблеми на роботі і в особистому житті не дозволяють Вам насолодитися сном, змушуючи перебирати в голові одні й ті ж проблеми? Фахівці радять, до речі, щоб в кімнаті під час сну не було ніяких речей, які можуть наганяти на Вас думки про насущні турботи.

Ще однією з причин сонливості на протязі дня можуть бути ліки. Особливо слід бути обережними з антидепресантами.

Якщо у Вас напрацьовані певні години сну, то раптові маніпуляції з цією справою (сьогодні ляжу раніше, а завтра пізніше) також можуть стати причиною сонливості.

Що можна зробити, щоб поліпшити якість сну?

  1. Ортопедична подушка. Це продукт, який найкраще забезпечить Вам правильне положення тіла, надасть максимальний комфорт під час сну. На ортопедичні подушки тепер переходять масово і з задоволенням. Ортопедичні подушки можна купити на нашому сайті. Як дорослі, так і дитячі, вони зарекомендували себе серед покупців завдяки високій якості.
  2. Зранку зробіть кілька фізичних вправ. Зарядка - це ще й джерело гарного настрою.
  3. Як тільки прокинетеся, вмикайте в кімнаті світло, щоб швидше звикнути до нового дня і не заснути.

Бажаємо Вам енергії вдень і хорошого сну вночі

Коментарі

Не знайдено дописів

Нове повідомлення